Opublikowano:
Autor:

Liga dzieci - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

SportUczniowie klas pływackich Ikara Mielec zajęli trzecie miejsce podczas zawodów II rundy Podkarpackiej Ligii Dzieci (11-12 lat), które odbyły się w Kolbuszowej 4 marca.

W końcowej klasyfikacji na pierwszym miejscu uplasowali się młodzi pływacy ze Stalowej Woli, a na drugim ekipa z Rzeszowa.
Dwukrotnie na pierwszym miejscu podium stanął podopieczny trener Joanny Rusek, Paweł Żuczek, zwyciężając w wyścigu na 200 m stylem zmiennym i 100 m stylem motylkowym.

Na pierwszym miejscu podium stanęła również Aleksandra Turczyn. Podopieczna trenera Roberta Wieczorka zwyciężyła na 50 m stylem klasycznym. Drugie miejsce wywalczyła Oliwia Trojnacka na 100 m stylem motylkowym. Na tym samym dystansie trzecie miejsce zajęła Laura Adamska.

Oprócz nich punkty dla Ikara Mielec zdobywali jeszcze Szymon Muras - czwarty na 100 m stylem klasycznym, Maja Tchórzewska - piąta i Paulina Zygiel - szósta na tym samym dystansie.

Odnotujmy jeszcze, że czwarta na 50 m stylem klasycznym była jeszcze Maja Tchórzewska, a piąta Oliwia Trojnacka na 200 m stylem zmiennym.