Po meczu Stali z Cracovią. Komentarze Ojrzyńskiego i Probierza

Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Po meczu Stali z Cracovią. Komentarze Ojrzyńskiego i Probierza - Zdjęcie główne

Konferencja prasowa po meczu. | foto Archiwum

Sport W meczu z Cracovią mieliśmy zdobyć 6 pkt, wpadł tylko jeden. - Tak jak w poprzednim meczu, jedna połowa była nasz druga należała do przeciwnika - powiedział trener Ojrzyński

Pątkowy mecz nie przyniósł oczekiwanej wygranej, Stal zremisowała z Cracovią 0:0.

Jak trenerzy drużyn skomentowali mecz?

-Stal grała bardzo agresywnie, jednak byliśmy na to przygotowani - powiedział Michał Probierz, trener Cracovii - Chociaż i tak brakło najważniejszego elementu meczu -bramki - dodał Probierz.

-Pierwszą połowę zagraliśmy gorszą, chociaż mieliśmy idealną sytację bramkę. W drugiej połowie graliśmy już spokojniej, częściej byliśmy w polu karnym - skomentował Leszek Ojrzyński, trener Stali Mielec.

Trener Cracovi przyznał, że w tym meczu nie do końca wykorzystali potencjał sowich zawodników, ale szanują ten punkt, który dostali - Do przerwy mieliśmy bardzo dobre moenty, zabrakło dokładniejszych podań, koncentrujemy się teraz na kolejnym meczu - dodał Probierz.

Ojrzyński mimo bezbramkowego wyniku meczu był zadowolony ze swoich podopiecznych. -Po zmianach, które wprowadziliśmy w czasie przerwy od razu było widać inną grę. Mieliśmy więcej podań, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce. Trener Stali podkreśla, że Niebiescy zagrali o wiele lepszy mecz niż z Górnikiem.

Kolejny mecz zaplanowany jest już na 27 lutego też na stadionie w Mielcu. Stal zmierzy się z Lechią Gdańsk.

- Przed nami maraton meczowy, ze względu na przeniesiony mecz z Wisłą Płock. Mam nadzieję, że pokażemy jeszcze na co nas stać- zdeklarował Leszek Ojrzyński.