Kacper Sobczyk królem strzelców II ligi

Opublikowano:
Autor:

Przeczytaj również:

Sport W niedzielę (3 marca) odbył się mecz w ramach 25 kolejki II ligi rozgrywkowej mężczyzn pomiędzy SPR Stal II Mielec a MOSiR Bochnia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 28:32 (13:14).

Dla mieleckiej Stali był to ostatni mecz w tym sezonie, ponieważ w ostatniej kolejce pauzuje. Sezon zakończy prawdopodobnie na 11 miejscu. Cieszy fakt, że zawodnik Stali, Kacper Sobczyk, zostanie królem strzelców II Ligi. Mielczanie walczyli całe spotkanie, niestety to goście okazali się lepsi.

Mecz zaczął się od szybkich 4 bramek zawodników z Bochni. Stal musiała się obudzić i zacząć gonić wynik. Udało się dojść do przeciwnika, zremisować i druga część pierwszej połowy toczyła się "bramka za bramkę". Goście na przerwę schodzili z tylko jednobramkową przewagą. Gospodarzom po przerwie nie udało się równo wejść w grę. Przeciwnicy ponownie odskoczyli. Znów trzeba było gonić wynik. W `45 minucie udało się wyrównać, na tablicy widzieliśmy wynik 20:20. Pojawiło się wtedy maleńkie światełko w tunelu dla Stali, jednak zabrakło sił na równe 60 minut gry. Trener Tomasz Sondej w pomeczowych rozmowach powiedział, że Stal rozegrała dobre spotkanie, a o wyniku zadecydowała dłuższa ławka drużyny z Bochni.

SPR Stal II Mielec: Krystian Kołacz, Jakub Tara - Filip Draguła (4), Mikołaj Wilk, Daniel Osmola (6), Adrian Czajkowski (2), Jakub Czernecki (1), Kacper Rybicki (1), Kacper Sobczyk (9), Tomasz Polechoński, Paweł Król (1), Paweł Dzierga (4).

Trener: Tomasz Sondej