Janovia, Wiśnia, Dębiaki czyli podsumowanie 5 kolejki B klasy

Autor: | Zdjęcie: FB GKS "Grom" Krzemienica

Janovia, Wiśnia, Dębiaki czyli podsumowanie 5 kolejki B klasy - Zdjęcie główne

foto FB GKS "Grom" Krzemienica

Sport W 5 kolejce V i VI grupy B Klasy kibice nie mogli narzekać na małą ilość bramek. W sumie padło ich aż 47 w 9 meczach.

Janovia Janowiec 7-2 Iskra Łączki Brzeskie

Janovia świetnie rozpoczęła spotkanie. Dwa celne trafienia i dwie bramki już po 3 minutach spotkania. Łączki Brzeskie zostały zdominowane w II połowie przez LKS Janovie Janowiec. Gdtyby przyznawano nagrodę najlepszemu zawodnikowi na murawie to napewno dostał by ją Paweł Guzik, który brał udział przy pięciu bramkach.

Wiśnia Trzciana 2-1 Apollo Dulcza Mała

Po słabym początku Wiśnia Trzciana notuje drugie zwycięstwo w lidze. Mimo, że od 49 minucie grała w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartkę dostał Jacek Szady. W 89 minucie już piłkarzy obu drużyn było po równo, gdyż sędzia ukarał czerwoną kartką Piotra Pawelczaka z Dulczy. Dwie bramki na wagę trzech punktów zdobył Dawid Padykuła.

Grom Krzemienica 5-3 Błysk Górki

Grom Krzemienica pokazała charakter i pokonała Błysk Górki 5-3. Do przerwy wynik był remisowy. W 53 minucie bramkę strzelił Adam Dudek i to drużyna z Górek była bliżej zwycięstwa. Mimo to Krzemienica nie poddała się i przy niekorzystnym wyniku umiała odrobić straty i wygrać spotkanie. Bramki dla Gromu zdobyli; Krzysztof Kurdziel 24', Maciej Świtek 37', Jarosław Małek 65', Krzysztof Kurdziel 70' i Patryk Mokrzycki 90'+2.

LKS Dębiaki 3-0 Grunwald Padew Narodowa

Spotkanie wygrali gospodarze, choc statystytki były po stronie Padwi. Szczególnie w II połowie piłkarze Grunwaldu byli przy piłce i grali ofensywnie. Natomiast Dębiaki swoją szybkością i kontratakami zdobyli 3 bramki i wygrali spotkanie. Bramki zdobyli; Damian Naprawa 58'oraz Mateusz Uzar 72'90.