Handball Stal Mielec przegrała drugą połową

Sport Handball Stal Mielec zakończyła pierwszą połowę z 3-punktową przewagą. Niestety druga połowa należała do drużyny z Kielc. Łomża Vive Kielce – Handball Stal Mielec 35:28 (14:17)

Łomża Vive Kielce – Handball Stal Mielec 35:28 (14:17)

Składy:

Łomża Vive Kielce:

Kornecki , Wolff – Moryto 9, Kulesh 6, Surgiel 5, Domagała 3, Karačić 3, A. Dujshebaev 2, Thrastarson 2, Olejniczak 2, Tournat 2, Sićko 1, Gębala

Handball Stal Mielec:

Procho, Dekarz – Petrović 5, Adamczuk 4, Ruhnke 3, Graczyk 3, Pribanić 2, Osmola 2, Smolikau 2, Monczka 2, Ivanović 2, Valyntsau 1, Wilk, 1, Sobut, Krupa

Handball Stal Mielec zaczęła spotkanie od dwóch trafień Kacpra Adamczyka oraz  Antonio Pribancia, a w bramce Stali kolejne piłki odbijał Damian Procho, Po 3 minutach Stal prowadziła z Kielcami 3:0. Kielczanie doprowadzili do remisu. Pod koniec pierwszej połowy drużyna Rafała Glińskiego złapała wiatr w żagle i świetną grą doprowadziła do wyniku 14:17.

Łomża Vive Kielce po przerwie było inną drużyną. W parę minut odrobiło stratę do Stali Mielec. W 40 minucie Handball Stal Mielec przegrywała 20:23.

Ostateczna różnica wyniosła siedem trafień, drużyna Łomża Vive Kielce wygrała ze Stalą 35:28.