Reklama

Fundacja PZU wspiera rozwój młodych zawodników Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stali Mielec Kolejny etap projektu Akademii Zdrowia FKS Stal Mielec.

Opublikowano:
Autor:

Fundacja PZU wspiera rozwój młodych zawodników Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stali Mielec Kolejny etap projektu Akademii Zdrowia FKS Stal Mielec. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Młodzi piłkarze tym razem zostaną poddani specjalistycznym badaniom. Realizowany projekt Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec, który ma za zadanie funkcjonowanie grup szkoleniowych złożonych z najwybitniejszych piłkarzy w poszczególnych rocznikach jest w trakcie przygotowania kolejnego zadania w ramach projektu AKADEMIA ZDROWIA FKS STAL MIELEC.

Badanie obejmuje sprawdzenie najważniejszych wskaźników funkcjonowania organizmu sportowca na poziomie komórkowym. Najnowsze badania z zakresu fizjologii sportu pokazują, że im wyższa zdolność wytwarzania energii na poziomie komórki tym większe możliwości motoryczne zawodnika.

Organizm przestaje normalnie funkcjonować, gdy w komórce zabraknie nawet jednego składnika. Dotyczy to bez wyjątku każdej żywej istoty. Czy w ogóle ktoś to sprawdza? A tak powinno być, szczególnie w przypadku tych najmłodszych, którzy bardzo często eliminowani są z czynnego uprawiania sportu z przyczyn zdrowotnych (min. niskiej bardzo szeroko pojętej odporności organizmu na stres fizyczny i psychiczny, obciążenia i braki w komórce) i bardzo częstym i powtarzającym się urazom (obciążenia i braki w komórce).

Jeśli dotyczy to braków, a szczególnie w komórkach nerwowych, nauczamy innej dyscypliny sportowej, więc niech nas nie dziwią rezultaty konfrontacji z tymi, którzy robią to prawidłowo. Celem badania będzie zdefiniowanie sposobu uzupełnienia brakujących mikroelementów, witamin, koenzymów i innych elementów niezbędnych do prawidłowego odżywiania komórek w organizmie. Projekt jest współfinansowany przez FUNDACJĘ PZU.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE