Reklama

Extreme Triathlon Mielec - 14 lipca! Zmiana terminu wydarzenia

Opublikowano:
Autor:

Extreme Triathlon Mielec - 14 lipca! Zmiana terminu wydarzenia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport - Z przyczyn niezależnych od organizatorów zmuszeni jesteśmy zmienić datę zawodów. Extreme Triathlon Mielec odbędzie się w sobotę 14 lipca br. o godz. 10:00. Miejsce i formuła zawodów pozostaje bez zmian - informuje Damian Gąsiewski, organizator wydarzenia.

- Za wszelkie związane z tym utrudnienia przepraszamy. Osoby, które opłaciły start, a nie będą mogły wystartować w nowym terminie prosimy o informację na e-mail: [email protected]om w celu zwrotu wpisowego - dodaje Gąsiewski.

Jednocześnie informujemy, że zapisy i możliwość opłacenia startu istnieje do środy 11 lipca br.  -> ZAPISY

Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu zapraszają miłośników triathlonu na kolejne zmagania w naszym mieście. Po ubiegłorocznej letniej edycji Super Sprint Triathlon, zimowym Triathlonie w Galerii Navigator tym razem czas na EXTREME TRIATHLON MIELEC. 
Zawody odbędą się w sobotę 14 lipca o godz. 10:00 br. w dzień zakończenia roku szkolnego na Letnim Kąpielisku przy ul. Solskiego 1. Będzie to zarazem otwarcie sezonu wakacyjnego na miejskim basenie.
Zawodnicy będą mieli do przepłynięcia 300 m w basenie głównym, następnie do przejechania na rowerkach spinningowych 5 km, a na koniec bieg na pobliskich błoniach 2 km po specjalnie przygotowanej ścieżce biegowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE