Reklama

Dariusz Marzec nie jest już trenerem PGE Stali Mielec

Opublikowano:
Autor:

Dariusz Marzec nie jest już trenerem PGE Stali Mielec - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Dariusz Marzec nie jest już trenerem PGE Stali Mielec. Wkrótce poznamy nazwisko jego następcy.

Dariusz Marzec poprowadził nasz zespół do pierwszego miejsca w Fortuna 1 Lidze i tym samym do awansu do PKO BP Ekstraklasy. Teraz jednak odchodzi, ponieważ jego kontrakt nie zostanie przedłużony. 

- Zarząd Klubu FKS Stal Mielec informuje, że nie doszedł do porozumienia z Trenerem Dariuszem Marcem w zakresie przedłużenia współpracy na nadchodzący sezon 2020/2021. Powodem jest różnica oczekiwań w zakresie doboru członków sztabu szkoleniowego - informuje klub. 

- Klub FKS Stal Mielec w tym miejscu składa podziękowania dla Trenera Dariusza Marca za jego wkład i zaangażowanie w osiągnięcie bardzo istotnego kamienia milowego w projekcie #wdrodzepodawnyblask jakim jest mistrzostwo Fortuna 1 Ligi w sezonie 2019/2020 i awans PGE FKS Stali Mielec do Ekstraklasy.

- Ten ogromny sukces pozwoli na zapisanie się Trenera Dariusza Marca w kartach historii naszego Klubu na długie lata. Zarząd Klubu w niedługim czasie poinformuje o wyborze nowego trenera pierwszej drużyny PGE FKS Stali Mielec - czytamy w oświadczeniu klubu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE