Co za emocje! ITA TOOLS Stal Mielec w ćwierćfinale Pucharu Polski [ZDJĘCIA, VIDEO]

Sport ITA TOOLS Stal Mielec pokonała Bostik Bielsko Biała 3:1 i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski.

ITA TOOLS Stal Mielec -  Bostik Bielsko-Biała 3:1 (17:25, 26:24, 25:20, 25:20)

Skład ITA TOOLS Stal Mielec:

Olga Musiał, Katarzyna Bryda, Zuzanna Kulig, Sonia Kubacka Sylwia Kucharska, Karolina Pancewicz (l)

Karolina Hochołowska, Karolina Staniszewska, Klaudia Łyduch, Marta Budnik, Daria Dąbrowska, Weronika Gierszewska, Paulina Brzoska.

Trener: Wiesław Popik

Trener II: Mikołaj Mariaskin

BKS BOSTIK Bielsko-Biała:

Domnika Pierzchała, Julia Nowicka, T'ara Cesar, Paulina Majkowska, Weronika Sobiczewska, Paulina Damaske.

Trener: Bartłomiej Piekarczyk.

Choć Stal przegrała pierwszego seta, to szybko podniosła się z kolan i pokazała rywalkom, że łatwo nie będzie. Drużyna z Tauron Ligi prowadziła w drugim secie 24:20. Wtedy ITA TOOLS pokazała, że jest ze Stali i biało niebieskie zdobył 6 punktów z rzędu, wygrywając 26:24.

Czwarty set to pokaz mocy lidera pierwszej ligi. ITA TOOLS Stal Mielec długo nie pozwoliła zdobyć punktu drużynie z Tauron Ligi. Prowadziła aż 9:0. Rywalki zmniejszyły dystans, lecz to biało-niebieskie były lepsze w tym secie jak i w całym meczu.