Awans SPR Stali II Mielec na 9 miejsce w tabeli

Opublikowano: pon, 7 mar 2022 17:49
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W niedzielę 6 marca odbył się mecz w ramach 21 kolejki II Ligi Rozgrywkowej Mężczyzn. SPR Stal II Mielec vs SPR Górnik Zabrze 29:23 (15:13)

SPR Stal II Mielec, na własnym boisku podejmowało SPR Górnik Zabrze. Było to bardzo emocjonujące spotkanie. Żaden zespół nie mógł wyjść na bezpieczne prowadzenie, ale to Stal schodziła na przerwę z dwubramkową zaliczką. W drugiej część spotkania goście gonili wynik, doprowadzili do remisu, a nawet przez kilka minut prowadzili. Parady w bramce oraz dobry atak pozwoliły Stali odnieść zwycięstwo i zdobyć kolejne, ważne 3 punkty.

W pomeczowych rozmowach trener Tomasz Sondej powiedział: "Mecz był zacięty, bramka za bramkę, jednak w końcówce więcej zimnej krwi wykazaliśmy i przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą korzyść".

SPR Stal II Mielec vs SPR Górnik Zabrze 29:23 (15:13)