Awans jest nasz! ITA TOOLS Stal Mielec melduje się w Tauron Lidze [ZDJĘCIA, WIDEO]

SportChoć turniej trwa to już jesteśmy pewni. ITA TOOLS Stal Mielec może świętować awans do Tauron Ligi. ITA TOOLS Stal Mielec wygrała dwa spotkania i nie straciły seta. Nowy Dwór Mazowiecki oraz Płomień Sosnowiec stracił tych setów 5.

Przed meczem Sosnowca z Białymstokiem było jasne, że do awansu ITA TOOLS Stali Mielec potrzeba dwóch wygranych setów przez drużynę KS BAS Kombinat Budowlany Białystok. Tak się stało!

ITA TOOLS Stal Mielec wygrała dwa mecze 3:0. Pozostałe drużyny potraciły więcej niż trzy sety.

- Zostawiłem Stal Mielec w Tauron Lidze. Teraz ponownie ją wprowadzam.

Już jutro o godz. 16:00 ITA TOOLS Stal Mielec zagra z Płomieniem Sosnowiec. Po meczu odbędzie się dekoracja oraz feta!

Mecz Sosnowca z Białymstokiem oglądali trenerzy ITA TOOLS Stali Mielec, a także Katarzyna Bryda, Klaudia Łyduch. Na ostatni set dojechała Sylwia Kubacka. Po czwartym secie cała ekipa ITA TOOLS Stali Mielec nie kryła radości i wzruszenia.

Wyniki sobotnich zmagań:

ITA TOOLS Stal Mielec  - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:11, 25:10, 25:20).

KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - Trans-Ann Płomień Sosnowiec 2:3 (23:25, 23:25, 25:14, 25:19, 13:15).