Reklama

Uniwersalne urządzenia pomiarowe. Multimetry cyfrowe Keithley

Opublikowano:
Autor:

Uniwersalne urządzenia pomiarowe. Multimetry cyfrowe Keithley - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Urządzeń pomiarowych jest bardzo dużo, jednak klientom zależy na tym, aby były one bardzo dokładne przy wykonywaniu kolejnych pomiarów. To właśnie tyczy się multimetrów cyfrowych Keithley. Zapewniają one dokładne pomiary, można z nich korzystać w każdych warunkach i sprawią, że szybko wykryje się wszelkie nieprawidłowości w działaniu różnorodnych maszyn i urządzeń.

Wyświetlanie kilku pomiarów w tym samym czasie

Multimetry cyfrowe Keithley zostały skonstruowane w taki sposób, że są w stanie wyświetlać kilka pomiarów w jednym czasie. Na uwagę zasługuje też ich bogata funkcjonalność. Posiadają kilkanaście funkcji pomiarowych, więc fachowcy mogą zdecydować w danej chwili, jakich pomiarów chcą dokonać, zależnie od badanego obiektu. Wyświetlając dwa pomiary w tym samym czasie można zaoszczędzić dużo czasu, gdy już uzyska się do nich dostęp można je także przesłać innym użytkownikom. Przesyłanie następuje na urządzenia mobilne, najlepszym przykładem będzie smartfon. Przy pomocy takich urządzeń zapewnić można sobie następujące funkcje pomiarowe:

 • częstotliwość,

 • prąd AC,

 • prąd DC,

 • napięcie AC,

 • rezystancję,

 • napięcie DC,

 • termoparę,

 • testy ciągłości.

 • Dodatkowo można także ustawić optymalnie specjalnie wbudowane filtry, aby zabezpieczyć się przed szumami i zakłóceniami. To doprowadzi finalnie do tego, że pomiary będą rzetelnie i będzie można na nich polegać w każdej zaistniałej sytuacji.

  Wykonywanie operacji matematycznych na dostępnych pomiarach

  Dostępne pomiary na multimetrze cyfrowym można wykorzystywać na wieloraki sposób. Przede wszystkim można na nich wykonywać skomplikowane operacje matematyczne, a więc np. wyliczyć procent, wartość średnią, ale też wartość minimalną lub maksymalną oraz różne ograniczenia. Multimetry cyfrowe Keithley (dostępne np. w ofercie tespol.com.pl/produkty/multimetry/) stanowią ważny element pracy inżynierów produkcyjnych, naukowców oraz testerów maszyn, więc warto mieć je przy sobie wykonując zróżnicowane pomiary elektryczne. Cechują się one też bardzo solidną konstrukcją, więc w żaden sposób nie trzeba obawiać się o wytrzymałość narzędzia pomiarowego. Przy bezpiecznym użytkowaniu może on posłużyć klientom nawet przez kilkadziesiąt miesięcy.

  Uniwersalne urządzenia pomiarowe

  Duża prędkość pomiarowa

  Opisywane urządzenia pomiarowe posiadają dużą prędkość pomiarową w ogólnym zastosowaniu, dlatego pozwalają na uzyskanie ekspresowych wyników przeprowadzanych prac. Co najważniejsze prędkość idzie w parze z jakością prowadzonych badań, dlatego też wyniki będą zgodne ze stanem rzeczywistym. Tym samym da się zadbać o wszelkie maszyny i urządzenia elektromechaniczne w zakładach, dzięki czemu zdiagnozowane zostaną szybko poważniejsze usterki w ich działaniu. Wtedy też fachowcy będą mogli przystąpić do prac, których celem będzie ich jak najszybsze wyeliminowanie. Z pomocą multimetru cyfrowego Keithley można również dokonać pomiaru temperatury, czy też przeprowadzić test diody. Każdy ma swoje indywidualne preferencje, ale narzędzie zostało tak stworzone, aby zaspokoić oczekiwania każdego klienta, który po nie sięgnie, gdy przyjdzie mu dokonać pomiarów elektrycznych. 

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE