Reklama

Trwa rekrutacja na studia w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej

Opublikowano: 7 sierpnia 2020 00:03
Autor: Artykuł sponsorowany

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

promowane 4 bardzo dobrze przygotowane kierunki studiów, ponad 20 specjalności, nowoczesne systemy przekazywania i sprawdzania oraz większy nacisk na przekazywanie wiedzy praktycznej. To propozycje WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej dla tegorocznych kandydatów. Ze względu na pandemię koronawirusa rekrutacja podzielona będzie na tury i prowadzona on-line za pomocą systemu e-rekrutacji.

Nie zwlekaj już dziś zarejestruj się na stronie e-rekrutacji!

Co wybrać?
W roku akademickim 2020/2021 WSPiA proponuje kandydatom na studia tworzone przez 25 lat najlepsze kierunki studiów. Maturzyści mogą wybrać:

  • administrację” (studia I i II stopnia), 
  • bezpieczeństwo wewnętrzne” (studia I i II stopnia), 
  • prawo” (5-letnie studia magisterskie) oraz 
  • zarządzanie” (studia I stopnia). 

Dodatkowo czekają na nich 23 atrakcyjne specjalności dostosowane do potrzeb rynku pracy!

Terminy rekrutacji
Rekrutacja kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021 podzielona została na tury. Terminy zostały zaplanowane tak, aby zarówno maturzyści, jak i absolwenci studiów I stopnia mogli spokojnie złożyć wszystkie wymagane dokumenty. 
W aktualnej turze kandydaci mogą składać dokumenty do 5 września. 
Kolejna tura rozpocznie się 7 września i potrwa:

  • dla kandydatów na studia I stopnia do 9 października,
  • dla osób chcących rozpocząć studia II stopnia do 17 października.

Rekrutacja elektroniczna
W tym roku WSPiA rekrutację kandydatów będzie prowadzić w formie on-line. Kandydat rejestruje się elektronicznie poprzez nowoczesny system e-rekrutacji WSPiA. Uzupełnia wszystkie wymagane dane, załącza odpowiednie dokumenty oraz dokonuje wyboru kierunku studiów. Zgłoszenie jest sprawdzane przez pracowników Biura Rekrutacyjnego, którzy w razie potrzeby kontaktują się z kandydatem w celu uzupełnienia brakujących danych. Istnieje możliwość złożenia dokumentów przez kandydata fizycznie. W tym celu można kontaktować się telefonicznie z pracownikami biura (szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się tutaj).

Zobacz wirtualny kampus
Uczelnia zachęca kandydatów do skorzystania z wirtualnego spaceru po pełnym zieleni kampusie WSPiA. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można zobaczyć, jak wygląda Kampus Uczelni i jego najważniejsze miejsca (aule wykładowe, Podkarpackie Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, Klub Studencki i ogrody wypoczynkowe).

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 17 867 04 80, 17 867 04 81, 514 194 892 oraz na stronie dla kandydatów na studia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.