reklama
reklama

Transformacja cyfrowa w instytucjach publicznych. Jakie są korzyści wdrożenia systemów do inteligentnej automatyzacji?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał sponsorowany

Transformacja cyfrowa w instytucjach publicznych. Jakie są korzyści wdrożenia systemów do inteligentnej automatyzacji? - Zdjęcie główne

foto Materiał sponsorowany

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PromowaneW dzisiejszych czasach transformacja cyfrowa jest jednym z najważniejszych wyzwań, przed którymi stoją instytucje publiczne. W celu zapewnienia efektywności i szybkości działania, coraz więcej biur i instytucji publicznych poszukuje sposobów na usprawnienie swoich procesów i poprawę jakości pracy. Jednym z rozwiązań, które może przyczynić się do realizacji tego celu, jest wdrożenie systemów do inteligentnej automatyzacji pracy.
reklama

Czy inteligentna automatyzacja procesów biurowych jest dobrym rozwiązaniem dla instytucji?

Jednostki publiczne pracują z ogromną liczbą dokumentów, takich jak wnioski, formularze, umowy i raporty, co łączy się z dużą odpowiedzialnością za zachowanie poufności i bezpieczeństwa danych. Cyfryzacja dokumentów i danych cyfryzacja dokumentów i danych jest niezbędna w inteligentnej automatyzacji, ponieważ przetwarzanie papierowych dokumentów i ręczne wprowadzanie danych do systemów informatycznych jest czasochłonne i podatne na błędy. Konsekwencje ręcznego wprowadzania danych do systemów informatycznych w instytucjach publicznych są bardzo poważne dla pracowników i organizacji. Pracownicy muszą poświęcać dużo czasu i wysiłku na ręczne wprowadzanie danych, co może prowadzić do stresu i zmęczenia, a w konsekwencji obniżać jakość pracy. Dodatkowo, błędy w procesie wprowadzania danych mogą prowadzić do nieprawidłowych decyzji i kosztów, co może negatywnie wpłynąć na reputację instytucji. Dlatego też, wiele instytucji publicznych decyduje się na wykorzystanie automatyzacji procesów biurowych, aby zminimalizować ryzyko błędów i zwiększyć efektywność pracy.

reklama

Jaki system do inteligentnej automatyzacji wybrać?

Aby umożliwić szybką i precyzyjną cyfryzację dokumentów, Docusoft z Grupy Arcus opracował system Read IT OCR. ReadIT OCR Jest to rozwiązanie oparte na technologii rozpoznawania znaków optycznych (OCR), które pozwala na szybkie przetwarzanie dokumentów papierowych i ich konwersję na format cyfrowy. W ten sposób, dokumenty mogą zostać przechowywane w formie elektronicznej i łatwo przeszukiwane za pomocą narzędzi wyszukiwania, co zwiększa efektywność i jakość pracy.

Postępująca cyfryzacja w sektorze publicznym jest dla nas szczególnie ważna. Jesteśmy dumni, że możemy wnosić nasze doświadczenie i know-how również do sektora publicznego. Razem ze spółką Docusoft z Grupy Arcus wciąż rozwijamy nasze technologie, aby pomóc instytucjom publicznym w automatyzacji procesów biurowych i zwiększeniu efektywności pracy

reklama

– mówi Michał Czeredys, Prezes firmy Arcus.

Read IT OCR rozpoznaje różne rodzaje dokumentów, takie jak faktury, umowy czy listy przewozowe, a także przetwarzać ręcznie wypełniane formularze. Dzięki zastosowaniu technologii sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, system jest w stanie nauczyć się rozpoznawania indywidualnych cech dokumentów i dostosowywać się do specyficznych wymagań użytkownika.

Wprowadzenie rozwiązania Read IT OCR do procesów biurowych może przyczynić się do znacznego skrócenia czasu potrzebnego na przetwarzanie dokumentów oraz minimalizacji błędów wynikających z ręcznego wprowadzania danych. Dzięki temu organizacje mogą zwiększyć efektywność swoich procesów, oszczędzić czas i pieniądze oraz poprawić jakość swoich usług.

reklama

Korzyści cyfryzacji dokumentów i danych

Czytając o inteligentnej automatyzacji procesów biurowych w instytucjach publicznych za pomocą, warto zastanowić się, jakie korzyści dla pracowników i obywateli przynosi takie rozwiązanie. Czy możliwość szybkiego i efektywnego przetwarzania dokumentów pozwoli na zaoszczędzenie czasu i zwiększenie wydajności pracy urzędników? Czy automatyzacja procesów związanych z obsługą mieszkańców przyczyni się do poprawy ich zadowolenia z usług publicznych? Czy wykorzystanie nowoczesnych technologii przyczyni się do bardziej efektywnego wykorzystania zasobów instytucji publicznych? Wszystko to sugeruje, że cyfryzacja dokumentów i danych w instytucjach publicznych za pomocą systemu to nie tylko korzyść dla samych pracowników, ale również dla całej społeczności.

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Portal Korso.pl - Najnowsze wiadomości z Mielca, Wiadomości, Sport, Biznes, Rozrywka, Kultura, Mielec. Sprawdź! Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama