Reklama

Szukasz maszyny do mycia podłóg? Sprawdź nasze porady!

Opublikowano:
Autor:

Szukasz maszyny do mycia podłóg? Sprawdź nasze porady! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Idealnie lśniąca podłoga to wizytówka każdej firmy. Świadczy ona o profesjonalizmie pracowników ich rzetelności, a także o umiejętnym dbaniu o własny wizerunek. Można zaryzykować twierdzenie, że jest to swoiste narzędzie marketingowe, które ma ogromny wpływ na pierwsze oceny wizerunkowe potencjalnych Klientów i Kontrahentów.

Podłoga i maszyna do czyszczenia - nierozerwalny mariaż

Truizmem jest stwierdzenie, że efektu idealnej, lśniącej podłogi uzyskamy wyłącznie dzięki wysokiej klasy maszynie czyszczącej. Jeśli mamy do wyczyszczenia podłogę o powierzchni sięgającej co najmniej 50 metrów kwadratowych, warto zainwestować w dobrą maszynę. Dlaczego? Oto argumenty przemawiające za jej wyborem:

1. Tradycyjnie mycie może i doprowadza do uzyskania efektu czystości, ale to tylko chwilowe złudzenie. Samo przemycie podłogi usuwa zabrudzenia, które znajdują się na zewnątrz a nie wewnątrz jej struktury. Te z biegiem czasu wchodzą coraz głębiej w podłogę, przez co ich usunięcie bez profesjonalnej szorowarki do podłóg staje się po prostu niemożliwe.

2. Duża podłoga myta w tradycyjny sposób wymaga sporego nakładu pracy i... czasu. Oczywiście możesz w Twojej firmie ustalić jasne i przejrzyste zasady co do mycia podłogi, ale... jeśli będzie to trwać zbyt długo, Twoi pracownicy stracą na efektywności.

Multi-Matic.pl - idealne rozwiązania dla każdej podłogi

Uzyskanie prawdziwego efektu lśniącej podłogi jest niemożliwe bez wielofunkcyjnego mycia, obejmującego podawanie środków czyszczących, szorowanie, mycie i suszenie. Niewiele urządzeń czyszczących potrafi to kompleksowo zrobić. Do tej niewielkiej grupy zaliczają się produkty firmy Multi-Matic.pl, które można znaleźć pod tym adresem: https://multi-matic.pl/k/urzadzenia-czyszczace/maszyny-czyszczace/

Optymalna maszyna czyszcząca dla Twojego biura to sprzęt, który:

1. Potrafi efektownie myć podłogę z wykorzystaniem idealnie dobranej ilości detergentu. Dzięki temu podłoga biura zaczyna błyszczeć a jego właściciel... nie ponosi nadmiernych kosztów związanych ze zużyciem substancji czyszczących.

2. Potrafi skutecznie zbierać brud. Odpowiadając sobie na pytanie jaka maszyna do podłogi jest najlepsza, zawsze warto wybrać tą, która posiada odpowiedni zestaw szczotek. Najlepiej, jeśli mają one postać szorowarek, dzięki którym brud zostanie usunięty również ze struktury podłogi.

3. Doskonale zbiera wodę. Nie każda podłoga wytrzyma długotrwałe oddziaływanie dużej ilości wody. Parkiety drewniane wyjątkowo źle ją znoszą, gdyż doprowadza ona do ich uszkodzenia, a nawet rozkładu. Dlatego dobra maszyna do czyszczenia podłóg powinna skutecznie zbierać wodę pozostałą po procesie czyszczenia.
 


Jak przedłużyć efekt pięknej podłogi?

Podłogi nie należy wyłącznie czyścić. Trzeba również o nią dbać. Najlepiej, jeśli nauczymy się kilku podstawowych zasad, dzięki którym podłoga będzie nam służyć przez wiele lat.

1. Unikajmy butów na wysokim obcasie. Ich towarzystwo najgorzej znoszą drewniane parkiety. Warto też objąć szczególną troską płytki podłogowe, niezależnie od tego czy są szkliwione, czy nie.

2. Zwróćmy uwagę na meble a konkretnie na to, czy są one odpowiednio odizolowane od podłogi. Ich ostre krawędzie mogą bardzo szybko doprowadzić do uszkodzenia podłogi, zwłaszcza jeśli jest ona drewniana.

3. Na koniec uważajmy na to, co spożywamy. Czerwone wino i inne substancje zawierające barwniki bardzo trudno usunąć zwłaszcza z drewnianych powierzchni.

Podsumowując, idealna maszyna do mycia podłóg powinna być funkcjonalna, efektywna i przede wszystkim dobrana do aktualnych potrzeb firmy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE