Reklama

Oferta dotycząca najmu lokali

Opublikowano: 3 maja 2021 21:49
Autor: Ogłoszenie partera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

promowane Burmistrz Przecławia zaprasza do zapoznania się z ofertą dotyczącą najmu lokali.

Burmistrz Przecławia zaprasza do zapoznania się z ofertą dotyczącą najmu  lokali zlokalizowanych w centrum Przecławia, z przeznaczeniem pod działalność leczniczą oraz pod działalność handlową.

Przedmiotem najmu pod działalność leczniczą z zakresu dziedzin takich jak m.in. pediatria, ginekologia, kardiologia, okulistyka, logopedia, psychologia, rehabilitacja czy fizjoterapia przeznaczono 5 lokali usytuowanych na drugim piętrze nowo wyremontowanego budynku w centrum miasta, przy ulicy Rynek 8 (nad żłobkiem „Psotna Andzia”). Lokale charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, wyposażone są we wszystkie przyłącza, centralne ogrzewanie i urządzenia klimatyzacyjne. W lokalach znajdują się umywalki, jeden z lokali posiada przynależną łazienkę dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Istnieje możliwość korzystania z  usytuowanych na korytarzu toalet, poczekalni i pomieszczenia magazynowego. Budynek w którym usytuowane są lokale wyposażony jest w windę i jest w pełni przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Przy budynku zlokalizowany jest parking.

Przedmiotem najmu pod działalność handlową w zakresie asortymentu takiego jak prasa, książki, artykuły papiernicze czy szkolne jest lokal usytuowany na parterze w budynku zlokalizowanym w centrum miasta, przy ulicy Rynek 25 (dawny kiosk). Lokal ogrzewany jest elektrycznie, wyposażony jest w urządzenie klimatyzacyjne. Budynek w którym znajduje się lokal posiada podjazd dla wózków inwalidzkich.

Szczegółowe informacje na temat lokali można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przecławiu
pokój nr 13C, pod nr tel. : 17 2276711, 17 2276720
lub na stronie internetowej www.przeclaw.org

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE