Reklama

Oczyszczacze powietrza do małych przestrzeni - Sharp FP-J30

Opublikowano:
Autor:

Oczyszczacze powietrza do małych przestrzeni - Sharp FP-J30 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Oczyszczacz powietrza to przydatne urządzenie w każdym domu. Jednak czasami nasza wolna przestrzeń jest znacznie ograniczona i nie ma w niej miejsca na dodatkowe wyposażenie. Okazuje się jednak, że istnieje urządzenie stworzone do małych pomieszczeń! Jest nim oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30!

Oczyszczacze Sharp FP-J30

Oczyszczacze Sharp to najbardziej popularne urządzenia na rynku. Trudno się temu dziwić. Oferowane przez nich produkty charakteryzują się wysoką skutecznością, wydajnością oraz jakością wykonania. Nowością jest najmniejszy jak dotąd oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30. Dzięki wydajności na poziomie 180 m³/h, urządzenie jest w stanie usunąć zanieczyszczenia w pomieszczeniach o powierzchni do 22 m². Wysokiej jakości system filtracyjny wraz z Technologią Plasmacluster skutecznie oczyści powietrze. Urządzenie jest niezwykle ciche - w najniższym trybie poziom głośności jego pracy wynosi jedynie 23 dB. Model dostępny jest w trzech wariantach z różnymi akcentami kolorystycznymi: z różowym (Sharp FP-J30EU-P), turkusowym (Sharp FP-J30EU-A) oraz czarnym (Sharp FP-J30EU-B).

Wysokiej jakości system filtracyjny

W oczyszczaczu Sharp FP-J30 wykorzystano wysokiej jakości system filtracyjny.

 1. W pierwszym etapie powietrze oczyszczane jest przez filtr wstępny, który zatrzymuje wszelkie większe zanieczyszczenia, takie jak kurz, sierść czy włosy. Dzięki jego pracy, pozostałe filtry zostają odciążone, co przyczynia się do przedłużenia ich żywotności.

 • Następnie powietrze przepływa przez filtr z węglem aktywnym. Jego zadaniem jest neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów i usuwanie lotnych związków organicznych.

 • W ostatnim etapie powietrze jest oczyszczane przez główny filtr oczyszczacza. Filtr HEPA H13 przechwytuje wszelkie większe zanieczyszczenia, takie jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5, pyłki, roztocza, alergeny, zarodniki pleśni czy drobnoustroje. Jego skuteczność w działaniu to aż 99,97%.

 • Technologia Plasmacluster

  Wszystkie oczyszczacze marki Sharp zostały wyposażone w technologię Plasmacluster. Generator jonów Plasmacluster High-Density 7000 wytwarza i wypuszcza do otoczenia dodatnio i ujemnie naładowane jony, które niszczą wszystkie napotkane na swojej drodze patogeny. Usuwają wirusy, w tym wirusa świńskiej grypy i koronawirusa kotów FCoV. Jonizacja to także skuteczny sposób na walkę z zarodnikami pleśni i grzybów czy alergenami. Wyprodukowane jony wpływają także pozytywnie na naszą koncentrację oraz samopoczucie.

  Jedyny w swoim rodzaju

  Oczyszczacz Sharp FP-J30 na tle konkurencyjnych modeli wyróżnia się przede wszystkim niewielkim rozmiarem. Mimo to urządzenie wciąż jest bardzo wydajne i skuteczne. Tryb manualny pozwala na ustawienie jednej z trzech dostępnych szybkości pracy wentylatora - nocny, średni lub wysoki. W trybie nocnym poziom głośności pracy jest redukowany do minimum i wszystkie wskaźniki zostają wyłączone. Natomiast, aby zaprogramować automatyczny czas włączenia wystarczy skorzystać z timera. Dodatkowo oczyszczacz został wyposażony w tryb Clean Ion Shower - jest to intensywny, 60 minutowy program oczyszczania i jonizacji powietrza. O konieczności wyczyszczenia filtrów przypomni nam wskaźnik konserwacji filtrów. Natomiast wskaźnik Plasmacluster sygnalizuje nam o włączonej jonizacji.

  Podsumowanie - Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30

  Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30 to nowość od producenta. Cała seria FP-J została pozbawiona funkcji nawilżania. Model FP-J30 posiada niewielki rozmiar, co sprawia, że zmieści się na bardzo małej powierzchni. Jego wydajność wynosi 180 m³/h. Sharp FP-J30 sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 22 m². Wysokiej jakości system filtracyjny skutecznie usunie wszelkie najdrobniejsze zanieczyszczenia. Urządzenie jest bardzo ciche oraz energooszczędne. Dodatkowe funkcje sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest bardzo komfortowe.

   

  Artykuł powstał we współpracy z GoodAir.pl

   

   

   

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE