Reklama

Reklama

Materac twardy dla osób ważących ponad 100 kg

Opublikowano: 3 grudnia 2020 14:00
Autor:

Materac twardy dla osób ważących ponad 100 kg - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane By ułatwić wybór odpowiedniego materaca czyli wygodnego, zapewniającego komfortu snu i gwarantującego odpowiednie podparcie sylwetki oraz kręgosłupa, producenci podzielili je według skali twardości przypisanej odpowiedniej wadze.

Skala jest czterostopniowa a materace dzielimy na:

   ⋅ materace miękkie
    materace średnio twarde
    materace twarde
    materace bardzo twarde

Osobom, których waga nie przekracza 60 kg i dzieciom przypisano materace miękkie. Dla najszerszej grupy odbiorców czyli tych, których waga mieści się w przedziale 60-100 kg dedykowane są materace średnio twarde. Materace bardzo twarde to bardzo usztywniona i utwardzona powierzchnia i polecamy ją osobom, które potrzebują solidnego podparcia i ważą ponad 100 kg.

Materace twarde jak wiadomo z tytułu przeznaczone są dla osób, których waga przekracza 100 kg, lub gustują w twardych powierzchniach. Materace twarde uzyskujemy poprzez zastosowanie pojedynczej warstwy kokosowej. W sklepie Kaszmirowysen.pl alternatywnie możemy wybrać również modele z trawą morską - wszystkie dostępne modele materaców twardych znajdziesz pod adresem: https://www.kaszmirowysen.pl/materace-twarde.

Materace twarde oznaczamy symbolem H3. Warstwa kokosowa, która go tworzy wykonana jest z włókien łupiny orzecha kokosowego. Łupina zawiera dużo soli mineralnych, dzięki czemu materace twarde są antybakteryjne, antygrzybiczne i antyalergiczne. Mogą być bezpiecznie używane. Materac twardy dzięki warstwie kokosowej jest odporny na wilgoć, nie rozwijają się w nim chorobotwórcze drobnoustroje. Ewentualny nadmiar wilgoci (przy dużej potliwości) jest szybko wydalany do otoczenia.

Materac twardy z trawą kokosową posiada identyczne cechy. Czyli doskonale wspiera sylwetkę, zapobiega deformacjom kręgosłupa. Trawa morska to kilka rodzajów alg, odpowiednio przygotowanych i umieszczonych w materacu. Zawiera cenny dla zdrowia pierwiastek czyli jod, który wraz z trawą trafia do materaca twardego. Ma korzystny wpływ na zdrowie użytkownika.

Materac twardy występuje zarówno w wersji z wkładem piankowym, jak i lateksowym oraz kieszeniowym. Spotkamy go w materacach dwustronnych, z alternatywą w postaci drugiej twardości na przeciwnej stronie.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE