Reklama

Reklama

Materac miękki dla osób lekkich

Opublikowano: 2 stycznia 2021 12:25
Autor: Artykuł sponsorowany

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

promowane Drobne, szczupłe osoby oraz dzieci, dobrze będą się czuły na materacu miękkim.

Reklama

Jak uzyskać warstwę miękką i czy jest to zdrowe dla naszego kręgosłupa rozwiązanie? Materac miękki w sklepie Sweetsen.pl oznaczony jest symbolem H1 a jego miękka powierzchnia uzyskana jest przez zastosowanie podwójnej warstwy pianki termoelastycznej Visco Memory. Pianka termoelastyczna Visco Memory jest miękkim i bardzo komfortowym surowcem. Mięknie pod wpływem temperatury. Delikatnie ogrzana przez ciało mięknie, staje się plastyczna i perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki, na całej jej długości. Mięśnie, stawy i kości są rozluźnione i odciążone. Ponieważ na ciało nie działa żaden ucisk krew swobodnie krąży docierając do każdej komórki. Nogi i ręce nie cierpną i nie drętwieją. Pianka termoelastyczna Visco Memory ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, jest przewiewna, nie gromadzą się w niej szkodliwe drobnoustroje i roztocza. Doskonała wentylacja sprawia, że nie gromadzi się w niej wilgoć i łatwo utrzymać ją w czystości.

Materac miękki polecamy osobom dużo lub stale leżącym, gdyż dzięki piance viscoelastic zapobiega odleżynom. Osoby starsze ze względu na delikatne ciało również docenią formę pianki, z której wykonany jest materac miękki. Pianka delikatnie otula ciało i ogrzewa je, dlatego osoby marznące w nocy będą odczuwać komfort termiczny. Materac miękki posiada elastyczność punktową. Jeżeli na materacu śpią dwie osoby, to każda zmiana pozycji nie wybudza partnera, nie odczuwa on naszych ruchów. Zobacz bogatą ofertę materacy miękkich na https://sweetsen.pl/Miekkie-c148

Materac miękki gwarantuje wygodny sen i relaks. Ból mięśni zostaje zredukowany i dlatego niejedna osoba spokojnie prześpi całą noc, bez wybudzeń i poszukiwania wygodnej pozycji. Wysypianie się wpływa korzystnie na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia. Zwiększa się koncentracja, mamy lepszy humor.

Materac miękki występuje na każdej konstrukcji materaca, czyli na materacu piankowym, materacu bonellowym oraz na materacu kieszeniowym. Materac miękki zawsze występuje w wersji dwustronnej, możemy wybrać różną kombinację twardości i stosować je zamiennie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną