Reklama

Kalendarz sklep – plannery, notesy i inne. Co wybrać? Jak zarządzać czasem?

Opublikowano:
Autor:

Kalendarz sklep – plannery, notesy i inne. Co wybrać? Jak zarządzać czasem? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Dzisiaj czas jest bardzo cenny. Możemy go spożytkować na rozwój osobisty, osiąganie sukcesów w sferze zawodowej, spotkania z przyjaciółmi lub na małe przyjemności. Żeby to wszystko było możliwe, trzeba to odpowiednio zaplanować.

Przyda Ci się kalendarz ze sklepu

W organizacji czasu z pewnością pomogą Ci funkcjonalne kalendarze, grube plannery i notesy. Który z nich wybrać? Jaki sposób organizacji czasu będzie najbardziej skuteczny?

Jak dobrze organizować czas?

Rano wstajesz, przygotowujesz śniadanie, dbasz o codzienną toaletę i wychodzisz do pracy. Później robisz obiad, zakupy, sprzątasz i…dociera do ciebie, że już jest wieczór, a ty masz do zrobienia jeszcze mnóstwo rzeczy. Wtedy pewnie zazwyczaj przekładasz wszystko na jutro. A następnego dnia jest tak samo. Czujesz się sfrustrowany, a w weekend zamiast odpocząć, zajmujesz się niedokończonymi sprawami. Ile można tak żyć i czy da się inaczej? Chociaż wielu osobom wydaje się, że są dobrze zorganizowane, zawsze dotrzymują terminów, w życiu zawodowym i prywatnym, to niestety wyrabiają się ,,na styk”. Jak zaplanować czas, by znaleźć chwilę dla siebie i zwyczajnie odpocząć?

Kalendarz ze sklepu tygodniowy

Na początku musisz opracować sobie listę zadań. Nie na cały miesiąc. Wtedy Cię to przytłoczy i nie będziesz w stanie tego wykonać, ani nawet o tym myśleć. Zaplanuj to, co musisz zrealizować w tym tygodniu. Rozdziel pracę rozsądnie na poszczególne dni. Nie nakładaj na siebie zbyt wielu obowiązków. Zawsze dodaj sobie trochę czasu. Wtedy nawet, gdy wyjdziesz później z pracy lub utkniesz w korku, to Twój plan dnia się nie posypie. A ile stresu sobie dzięki temu zaoszczędzisz. Weź też pod uwagę czas potrzebny na przygotowywanie posiłków, zrobienie zakupów, odebranie dzieci z przedszkola lub szkoły. Warto jest zainwestować w dobry planner, dzięki któremu usystematyzujesz swoje działania. Co będzie najlepsze? Kalendarz ze sklepu, planner, czy podręczny notes?

Kalendarz sklep – wersje książkowe i kieszonkowe

Nie każdy jest stworzony do tego, żeby na co dzień korzystać z aplikacji mobilnych. Czasami warto jest skorzystać z tradycyjnych metod i po prostu kupić kalendarz w sklepie. Większość osób zaczyna planowanie od zakupu poręcznych kalendarzy kieszonkowych. Bez problemu zmieszczą się one w torebce, teczce lub aktówce. Zazwyczaj są to kalendarze tygodniowe. Można w nich zapisywać daty spotkać albo zadania do zrealizowania. Niestety minusem jest to, że nie ma w nich zbyt wiele miejsca na notatki, ale zawsze jest coś za coś. Możemy też poszukiwać tego typu akcesoriów w sieci. Wystarczy, że wpiszemy frazę „kalendarz sklep” i naszym oczom ukaże się lista rozmaitych producentów. Jednego z nich znajdziesz tutaj http://sklep.antra.com.pl/. Dzięki takiej różnorodności każdy może znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE