Reklama

Jakich urządzeń nie powinno zabraknąć w Twoim domu?

Opublikowano: 5 lutego 2021 09:37
Autor: Artykuł partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

promowane Prowadzisz intensywny tryb życia, nie masz czasu na odpoczynek i ciągle myślisz o tym, co jeszcze powinieneś zrobić? Brakuje Ci czasu na domowe obowiązki, a jednocześnie lubisz mieć wszystko pod kontrolą?

W sklepie Eltkom znajdziesz urządzenia, które nie tylko ułatwią Ci wykonywanie domowych prac, ale także idealnie dopasują się do wnętrz pomieszczeń. Inteligentne sprzęty przestają być postrzegane jako luksus, na którym mogą pozwolić sobie jedynie bardziej zamożni użytkownicy. Ich posiadanie staje się standardem wyposażenia domu. Poniżej przedstawiamy kilka innowacyjnych rozwiązań!

Oczyszczacz Parowy

To nowoczesne urządzenie pomoże Ci w walce z uporczywymi zabrudzeniami, a wszystko to możliwe jest dzięki naturalnej sile pary. Od teraz wszystkie powierzchnie z swoim domu wyczyścisz bez używania detergentów i innych środków chemicznych. Oczyszczacz Parowy Ariete 4146 Mvc8 Biały ( https://eltkom.pl/OCZYSZCZACZ-PAROWY-ARIETE-4146-MVC8-BIALY-p9835) jest bezpieczny dla naszego zdrowia. Skutecznie walczy z bakteriami i roztoczami. Wyposażony jest w regulator pary, który pozwala dostosować ilość pary wodnej do nawet najbardziej delikatnej powierzchni. 

Wysoka temperatura pary wodnej, wytwarzanej przez oczyszczacz parowy Ariete 4146 Mvc8 Biały sprawia, że bakterie, wirusy i roztocza giną. To urządzenie idealnie sprawdzi się u osób zmagających się z alergią. 

Regulowana moc urządzenia daje nam możliwość doboru odpowiedniego strumienia pary do aktualnych potrzeb. Wszystko to możliwe jest dzięki precyzyjnemu pokrętłu, które pozwala na elastyczność pracy oraz zapobiega przed skraplaniem wody w niepożądane miejsca. 

Oczyszczacz Parowy Ariete 4146 Mvc8 Biały posiada w swoim zestawie specjalną szczotkę do tkanin, dzięki której odświeżysz zakurzone tapicerki w swoim domu. Twoje meble odzyskują utracony blask, a Ty będziesz mógł cieszyć się ich czystym wyglądem. To jednak nie koniec, oczyszczacz parowy Ariete 4146 Mvc8 Biały sprawi, że zasłony i firanki , a nawet ubrania zyskają świeżość! 

Mycie okien uważana jest za jedną z najbardziej znienawidzonych czynności domowych. Od teraz możesz pożegnać się z uporczywymi zaciekami i smugami! Dzięki sile pary wodnej i niezawodnej końcówce ze ściągaczem mycie okien będzie bajecznie proste!

Oczyszczacz powietrza 

Oczyszczacz powietrz to urządzenie, którego nie może zabraknąć w Twoim domu! Jego kompaktowe rozmiary i uniwersalny design sprawiają, że idealnie pasuje do każdego wnętrza. Nowoczesny oczyszczacz powietrza (https://eltkom.pl/Oczyszczacz-powietrza-TEESA-PURE-LIFE-P500-p25017) posiada funkcję 3 stopniowej filtracji. Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł cieszyć się świeżym powietrzem w swoim domu! A wszystko to za sprawą trzech wysokiej jakości filtrów - wstępny, węglowy i HEPA. Dzięki nim powietrze zostanie oczyszczone m.in. z dymu papierosowego, kurzu, pyłów, sierści i zarodników pleśni. Dodatkowo, pozbędziesz się zanieczyszczeń, których źródłem są szkodliwe gazy i parowe cząsteczki.
Powierzchnia filtra znajdująca się w oczyszczaczu powietrza TEESA PURE LIFE przepuszcza zanieczyszczone powietrze, a następnie pory filtra je zatrzymują. Używając tego niezawodnego urządzenia pozbędziesz się nawet 95% zanieczyszczeń!

Termometr Bezdotykowy 

Termometr Bezdotykowy BRAUN BNT400 (https://eltkom.pl/Termometr-Bezdotykowy-BRAUN-BNT400-Age-Precision-p148583) zapewnia łatwość użycia zarówno bezdotykowego, jak i dotykowego pomiaru z unikalną technologią Age Precision, dzięki której rodzice wyeliminują wątpliwości pomiaru temperatury. Urządzenie posiada niezwykle wrażliwy czujnik, który jest w stanie wychwycić dwa razy więcej ciepła emitowanego przez ludzkie ciało niż termometry czołowe. W trybie bezdotykowym czujnik zbliżeniowy pokazuje prawidłową pozycję termometru bezdotykowego BRAUN BNT400 Age Precision, tak by wynik pomiaru był jak najbardziej dokładny. 

Urządzenie wyposażone jest także w tryb cichy służący do nocnego pomiaru temperatury. Posiada również nocne podświetlenie wyświetlacza, które idealnie sprawdza się w czasie mierzenia gorączki w momencie, gdy nie chcemy zbudzić dziecka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE