Reklama

Reklama

Jak wysłać paczkę szybko i tanio?

Opublikowano: czw, 17 cze 2021 04:19
Autor:

Jak wysłać paczkę szybko i tanio? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Czasami trzeba bardzo szybko nadać przesyłkę. Dzisiaj mamy do wyboru kilka różnych opcji, a jedną z nich jest nadanie paczki za pomocą firmy InPost. Takie tanie przesyłki dochodzą do adresata bardzo szybko. Jak zatem nadać przesyłkę?

  1. Jak szybko nadać paczkę z aplikacją InPost Mobile?
  2. Wygodne płatności internetowe
  3. Dlaczego warto korzystać z usług InPost?

Jak szybko nadać paczkę z aplikacją InPost Mobile?

Większość z nas poszukuje sposobu na tanie przesyłki. Przydają się, gdy chcemy zwrócić zamówienie do sklepu internetowego lub szybko przesłać ważny przedmiot bliskiej osobie. Niezależnie od tego, gdzie i co wysyłamy, warto dowiedzieć się, jak korzystać z usług InPost, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze nawet w przypadku większych paczek. W przypadku firmy InPost istnieje możliwość nadania przesyłki za pomocą aplikacji mobilnej. Wystarczy sciągnąć odpowiednie oprogramowanie z Google Play, App Store lub Huawei App Gallery. A korzystanie z aplikacji jest niezwykle proste. Wystarczy kliknąć ikonę ze strzałką, która oznacza nadanie. Następny krok to uzupełnienie informacji o nadawcy i odbiorcy. Potrzebne są dane osobowe oraz adresy. Kolejny krok to opłacenie przesyłki. W tym wypadku użytkownik może samodzielnie wybrać jedną z proponowanych form płatności. Jeśli ten etap zostanie zakończony, to w aplikacji wygeneruje się specjalny, 9-cyfrowy kod nadania oraz kod QR. W tym momencie musimy udać się z paczką do najbliższego Paczkomatu lub tak zwanego PaczkoPunktu. W przypadku nadawania paczki w Paczkomacie należy zeskanować kod QR na ekranie Paczkomatu. Wybieramy wtedy opcję „Mam kod nadania lub kod zwrotu”. I to właściwie koniec procedury. 

Wygodne płatności internetowe

Paczkomaty InPost są wygodne także ze względu na możliwość wyboru metody płatności. W ten sposób każdy klient ma możliwość dopasowania transakcji do własnych preferencji. Takie rozwiązania teoretycznie stają się coraz bardziej popularne, jednak w praktyce tylko niektóre firmy dają szeroki zakres wyboru. Jeśli bardzo się nam śpieszy, warto wybrać na stronie firmy zakładkę Szybkie Nadania. Wystarczy opłacić wysyłkę, a strona generuje dla nas etykietę na paczkę. Trzeba ją wydrukować i przykleić do wcześniej zabezpieczonej paczki. Następne kroki są podobne do poprzedniego sposobu. Należy zeskanować etykietę w Paczkomacie i wsadzić przesyłkę do skrytki, która się automatycznie otworzy. Na koniec nie zapomnijmy i zamknięciu drzwiczek. 

Dlaczego warto korzystać z usług InPost?

Obecnie coraz więcej osób korzysta z usług, jakie oferują Paczkomaty. Wszystko za sprawą łatwej i szybkiej obsługi. Warto także wspomnieć o niskich cenach. Wysłanie nawet większej przesyłki nie kosztuje wiele. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE