Reklama

ITA TOOLS. Każdego dnia lepsi

Opublikowano: wt, 29 mar 2022 08:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od ponad 12 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich oraz własnej produkcji. Produkty z logo ITA TOOLS należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku.

Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. Główna  siedziba i salon wystawienniczy mieści się w Krakowie.

W 2016 roku firma rozpoczęła działalność w Mielcu koncentrując się na początku na działalności związanej z regeneracją narzędzi DIA, VHM oraz HM. W technice ostrzenia metodą ablacji laserowej ITA TOOLS  jest pionierem.  Obecnie coraz mocniej koncentrujemy się na własnej produkcji specjalistycznych narzędzi bazujących na ostrzach węglikowych i diamentowych – mówi Dariusz Michalik, dyrektor zakładu w Mielcu. Produkcję prowadzimy na terenie SSE gdzie adaptujemy i rozbudowujemy dawną halę H16. Ciągle doskonaląc naszą organizację oraz wprowadzając nowe produkty spełniające najwyższe normy jakościowe, chcemy stać się jednym z wiodących firm produkcyjnych w branży nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w sektorze obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych w Europie. Naszą silną pozycję na rynku budujemy przede wszystkim w oparciu o wysokie standardy obsługi klienta i jakość naszych produktów i usług. W związku z tym stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i najlepszy park maszynowy oraz oczywiście wysoko wykwalifikowany personel.

 

W 2021 roku firma po raz kolejny została wyróżniona prestiżową nagrodą dla najlepszych firm “Diamenty Forbesa ”.

Codzienne podnoszenie kompetencji naszego zespołu, wyznaczanie wysokich standardów obsługi klienta oraz realizowanie potrzeb klientów przez zwiększanie naszej oferty to główna droga do naszego sukcesu. Otrzymany Diament potwierdza, że to właściwa droga - mówi Tomasz Nieciąg, prezes zarządu ITA TOOLS sp. z o.o.

W ubiegłym roku podpisaliśmy umowę o współpracy z siatkarskim klubem Stal Mielec, dzięki czemu staliśmy się jego sponsorem tytularnym. Jesteśmy częścią lokalnej społeczności i jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać czołową drużynę siatkarską żeńskiej 1 ligi – dodaje.

 

Everyday better, to nie tylko motto, to filozofia firmy. Każdego dnia staramy się dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Dbamy o ciągłe udoskonalanie procesów, produktów oraz naszych własnych kompetencji.

- Obecnie zatrudniamy ponad 130 osób, specjalistów w swoich dziedzinach, dla których Everyday better, oznacza nieustający rozwój własnych kompetencji,  świadczenie usług na najwyższym poziomie a także tworzenie wspaniałego miejsca pracy - mówi Tomasz Nieciąg, prezes zarządu ITA TOOLS sp. z o.o. - Zakład w Mielcu przeżywa obecnie bardzo dynamiczny rozwój. Zatrudniamy i będziemy zatrudniać specjalistów z wielu dziedzin.

Szczególnie ważne są dla nas stanowiska związane z obsługą zaawansowanych maszyn sterowanych numerycznie.

Profesjonalizm to dla nas przede wszystkim ludzie tworzący firmę. Sukces ITA TOOLS opiera się na wiedzy i doświadczeniu pracowników. To oni stanowią o rozwoju i innowacyjności oferty produktowej naszej firmy. W związku z tym system profesjonalnych szkoleń rozwijających wiedzę techniczną oraz wspierający kreatywność i innowacyjność jest i będzie dla nas szczególnie ważny.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy