Reklama

Adwokat, co znaczy wygrać plebiscyt Orły Prawa.

Opublikowano:
Autor:

Adwokat, co znaczy wygrać plebiscyt Orły Prawa. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Ze względu na swoją etykę zawodową, prawnicy i adwokaci mają niewielkie pole manewru w kontekście reklamy i promocji, świadczonych przez siebie usług pomocy prawnej. Na szczęście dla nich i potencjalnych klientów, mogą brać udział w plebiscytach i konkursach, w których zewnętrzne podmioty oceniają ich umiejętności. Jakie niesie korzyści dla adwokata wygrana w plebiscycie branżowym Orły Prawa?

 

Orły Prawa – kto ocenia

Wyróżnikiem plebiscytu Orły Prawa na tle innych konkursów, jest fakt, że oceny dokonują klienci prawników, notariuszy czy adwokatów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i innych miast Polski. Tak jak konsumenci z innych branż, robią to codziennie poprzez platformy typu Groupon, Panorama Firm, Cylex czy Google Maps. Organizatorzy postanowili zebrać oceny z serwisów i ujednolicić je do tej samej skali, zawierającej się w przedziale od 0 do 10. Tylko Ci adwokaci, którzy otrzymają 8 lub więcej punktów zostaną zwycięzcami plebiscytu Orły Prawa.

Orły Prawa- zwycięzcy oczami klientów

Gwarantowaną nagrodą jest tutaj zamieszczenie danych firmowych laureatów na stronie organizatora, wraz z informacją o ilości przyznanych punktów. Jest to więc rzetelny komunikat dla każdej osoby, która poszukuje porady prawnej w swojej najbliższej okolicy. Daje jej to również wymierny obraz jak lokalna branża prawnicza plasuje się na tle całej Polski. W trudniejszych wypadkach, być może warto będzie skorzystać z pomocy prawnej w sąsiednim mieście lub wręcz przeciwnie, zainteresowani będą dostrzegać, że naprawdę są w dobrych rękach.

Materiały promocyjne w kancelarii

Każdy zwycięzca plebiscytu Orły Prawa ma możliwość zamówienia zestawu materiałów marketingowych, w skład którego wchodzą: dyplom, list gratulacyjny, tabliczka ze szkła akrylowego oraz logo w formie elektronicznej. Wszystkie z narzędzi promocyjnych możemy wykorzystać w dowolny sposób, udowadniając swoją wysoką pozycję na rynku usług prawnych. Klienci, którzy zobaczą w naszej kancelarii logo Orłów Prawa na pewno poczują, że trafili ze swoimi problemami we właściwe miejsce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE