Reklama

Pobiegną kolejny raz! Policz się z cukrzycą w Mielcu podczas WOSP [ZAPOWIEDŹ]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Kamila Bik

Pobiegną kolejny raz! Policz się z cukrzycą w Mielcu podczas WOSP [ZAPOWIEDŹ] - Zdjęcie główne

archiwum KORSO | foto Kamila Bik

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Pomagamy 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach Finału po raz kolejny w Mielcu odbędzie się bieg pod hasłem „Policz się z cukrzycą”.

Trasa biegu będzie liczyć 3,5 km i poprowadzona zostanie na ścieżkach biegowych terenów rekreacyjnych MOSiR przy ul. Sportowej, częściowo chodnikiem ul. Sportowej.

Celem imprezy jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, popularyzacja biegania oraz nordic walking jako najprostszej formy aktywności ruchowej, wspieranie ogólnopolskiej akcji WOŚP – zbiórka pieniędzy, zwracanie uwagi na problem otyłości, promocja działalności MOSiR w Mielcu.

Biuro zawodów zlokalizowane będzie na Błoniach MOSiR Mielec, przy boiskach treningowych. Start biegu to godzina 13:00, natomiast Nordic Walkng rozpocznie się o 13:01.

Warunkiem uczestnictwa w biegu bądź marszu jest: wcześniejsze zarejestrowanie się do biegu/marszu poprzez platformę udostępnioną przez organizatora oraz uiszczenie opłaty startowej w wysokości nie mniejszej niż 40,00 zł. W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie opłata nie będzie zwracana ani przepisywana na innego uczestnika biegu/marszu. Termin rejestracji upływa w dniu 24.01.2023 r o godz. 23:59 lub po wyczerpaniu miejsc. Każdy uczestników otrzyma po dotarciu na metę pamiątkowy medal. Limit uczestników biegu/marszu wynosi 150 osób.

Do końca zapisów on-line pozostało 9 dni, a zapisać się możesz TUTAJ.

Patronat Honorowy objął Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski. Współorganizatorami wydarzenia są: Sztab WOŚP nr 3016 oraz ZHP Hufiec Mielec. Do pomagania i wspólnej akcji włączyli się Partnerzy: Urząd Miasta Mielca, Samorządowe Centrum Kultury, McDesign, Chmielowiec, Colfarm S.A, Grawerstwo Józef Kardyś, Fratlelli, Normobaric - Komora Normobaryczna Mielec, Extreme Fitness, Projekt Zdrowie, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło w Mielcu
W biurze zawodów, na trasie biegu i przy koordynacji wydarzenia wspierają wspaniali Wolontariusze z Szkolnego Koła Wolontariatu „Kopernik Pomaga" z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Mielcu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy