Reklama

BIESZCZADY. Obraz Arkadiusza Andrejkowa na EXPO 2022 w Dubaju

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Anna Magda

BIESZCZADY. Obraz Arkadiusza Andrejkowa na EXPO 2022 w Dubaju - Zdjęcie główne

BIESZCZADY. Obraz Arkadiusza Andrejkowa na EXPO 2022 w Dubaju | foto Anna Magda

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Podczas wydarzenia w Dubaju w 2022 r., województwo podkarpackie zaprezentuje trzy obszary tematyczne. Podczas tego wydarzenia pokazany zostanie obraz Ignacego Łukasiewicza, który namalował Arkadiusz Andrejkow, słynny sanocki artysta.

Podczas konferencji w Filharmonii Podkarpackiej zaprezentowano założenia kampanii promocyjnej, której przyświeca hasło: „Podkarpackie z natury kreatywne”. Głównym ambasadorem, narratorem i przewodnikiem po wystawie Podkarpacia w Pawilonie Polskim na EXPO będzie postać Ignacego Łukasiewicza, wspaniałego wynalazcy i pioniera przemysłu naftowego. Człowieka bez którego wynalazków nie byłoby dzisiaj całej branży lotniczej czy kosmicznej.

Podczas wydarzenia w Dubaju, województwo podkarpackie zaprezentuje trzy obszary tematyczne, wśród których znajdą się zasoby naturalne, zrównoważony rozwój, natura, kultura, tradycja i kreatywność oraz gospodarka, nauka i technika. Wystawa skupiać się będzie przede wszystkim na ukazaniu wyjątkowości i różnorodności Podkarpacia, jego bogactwa w zakresie unikalnej przyrody, potencjału gospodarczego i nowoczesności w połączeniu z tradycją. Deskal Arkadiusza Andrejkowa zostanie pokazany podczas wystaw w Dubaju

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy