Reklama

Poszukiwani listem gończym mieszkańcy Mielca - Mariusz Kowalski, Adrian Czajkowski, Damian Sadowski

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Poszukiwani listem gończym mieszkańcy Mielca - Mariusz Kowalski, Adrian Czajkowski, Damian Sadowski - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale Policjanci z Mielca poszukują Mariusza Kowalskiego, Adriana Czajkowskiego, Damiana Sadowskiego. Mieszkańcy naszego miasta poszukiwani są na podstawie listu gończego.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują Mariusza Kowalskiego. Mieszkaniec Mielca poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Puławach za przestępstwo oszustwa.


KPP Mielec/Mariusz Kowalski

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują Adriana Czajkowskiego. Mieszkaniec Mielca poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową Radom - Zachód w Radomiu, w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 209 kodeksu karnego.

KPP Mielec/Adrian Czajkowski

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują Damiana Sadowskiego. Mieszkaniec Mielca poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Mielcu, w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 209 kodeksu karnego.

KPP Mielec/Damian Sadowski

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, tel. 47 82 273 26 lub z dyżurnym Policji pod nr 47 82 273 10.

 

Źródło: podkarpacka policja/KPP Mielec z dnia 28 lutego 2023 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy