Reklama

Plan policjantów z Wadowic. Będą czuwać nad bezpieczeństwem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fot. archiwum

Plan policjantów z Wadowic. Będą czuwać nad bezpieczeństwem - Zdjęcie główne

foto Fot. archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Na sygnale Posterunek Policji w Wadowicach Górnych ma przed sobą "plan działania priorytetowego". Od lutego do lipca policjanci będą szczególną uwagą przywiązywać do bezpieczeństwa terenów wokół SOKiR-u w Wadowicach Dolnych i szkoły w Izbiskach.

Planem działania priorytetowego w okresie od pierwszego lutego do lipca objęty został rejon przyległy do Szkoły Podstawowej w Izbiskach oraz  rejon przyległy do Samorządowego Ośrodka Kultury i Rekreacji w miejscowości Wadowice Dolne.

 
Na podstawie przeprowadzonych konsultacji społecznych z mieszkańcami podległego rejonu służbowego, w trakcie pełnienia służby dzielnicowego zdiagnozowano, iż najbardziej uciążliwe dla społeczeństwa jest gromadzenie się młodzieży, spożywanie alkoholu oraz zaśmiecanie i niszczenie mienia na terenie przyległym do Szkoły Podstawowej w miejscowości Izbiska oraz spożywanie alkoholu w rejonie przyległym do Samorządowego Ośrodka Kultury i Rekreacji w miejscowości Wadowice Dolne.

Ustalono, że zagrożenie to związane jest ze znaczną liczbą osób spożywających alkohol i stanowi demoralizację oraz bezpośrednie zagrożenie dla spokoju i bezpieczeństwa mieszkańców oraz zwiększa prawdopodobieństwo popełniania przestępstw i wykroczeń. Problem ten w znacznym stopniu nasilony jest w godzinach popołudniowych, wieczornych i nocnych.


Teraz policjanci z Posterunku Policji w Wadowicach Górnych mają podjąć działania mają na celu ograniczenie zagrożenia wynikającego z zachowania osób będących pod wpływem działania alkoholu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy