Reklama

Grzegorz Uzar - policjant z pasją [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Na sygnale Mł. asp. Grzegorz Uzar po zdjęciu policyjnego munduru, zakłada kimono do karate. W hobby policjanta być może nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie pasja do pracy z dziećmi i chęć pomagania. Będąc instruktorem karate, z pomocą przyjaciół, uczy dzieci pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kształtuje właściwe postawy poprzez przekazywanie im wiedzy na tematy dotyczące bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach.

Policjant swoją pasją do sportu dzieli się z dzieci i młodzieżą podczas treningów karate. Każdego dnia korzystając z możliwości kontaktu z nimi, stara się przekazywać najwyższe wartości, przede wszystkim uczy bezpiecznych zachowań. Przez ostatnie kilka lat, mł. asp. Grzegorz Uzar, na terenie gminy Padew Narodowa, zorganizował kilkanaście spotkań dla dzieci i młodzieży, jak również dorosłych pod hasłem „Przestępczość narkotykowa dzieci i młodzieży - stop uzależnieniom”.

Funkcjonariusz stara się także zachęcić swoich kolegów i koleżanki do wspólnego działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. W trakcie organizowanych spotkań funkcjonariusze promują odpowiedzialne postawy nie tylko najmłodszych, ale także osób dorosłych. Mówią o odpowiedzialności karnej oraz szeroko pojętym bezpieczeństwie. W sezonie zimowym policjant rozmawia o bezpiecznym korzystaniu ze sztucznych i naturalnych lodowisk oraz stoków narciarskich, natomiast w porze letniej, uczy bezpiecznego korzystania z kąpielisk wodnych.

Mł. asp. Grzegorz Uzar zaprasza do współpracy m. in. ratowników medycznych z Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, WOPR z Tarnobrzega, strażaków z PSP z Mielca oraz OSP z jednostek znajdujących się na terenie sąsiadujących gmin.

Swoją postawą mł. asp. Grzegorz Uzar pokazuje jak służbę w Policji i własną pasję można połączyć w taki sposób, aby móc pomagać i działać na rzecz lokalnej społeczności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy