Reklama

Do policjantów powiatu mieleckiego trafiło kilka listów od mieszkańców. Jaka była ich treść?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Do policjantów powiatu mieleckiego trafiło kilka listów od mieszkańców. Jaka była ich treść?  - Zdjęcie główne

Do policjantów powiatu mieleckiego trafiło kilka listów od mieszkańców. Jaka była ich treść? | foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale W ostatnich dniach do policjantów z powiatu mieleckiego trafiło kilka listów od mieszkańców. Korespondencja trafiła między innymi do komisariatu w Czerminie oraz Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Jaka była ich treść?

„Pomagamy i chronimy”- to hasło przyświeca policjantom każdego dnia. Oprócz reagowania na wszelkie przejawy łamania prawa oraz dbaniem o bezpieczeństwo funkcjonariusze niosą pomoc w różnych, często trudnych sytuacjach. Choć za swoją służbę nie oczekują podziękowań, to każde miłe słowo ze strony mieszkańców wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy.

W ostatnim czasie na ręce policjantów, od mieszkańców Mielca i powiatu wpłynęły słowa podziękowań, w sytuacjach, w których pomogli im funkcjonariusze.

...Doceniam Państwa trud, który wkładacie w utrzymanie ładu i porządku w naszej gminie. Dzięki temu, razem z mężem czujemy się bezpiecznie i wiemy, że możemy liczyć na Państwa pomoc. - to fragment listu skierowanego do policjantów Rewiru Dzielnicowych w Czerminie.

Źródło: KPP Mielec

 

...Wiemy, że wasza praca jest ciężka i stresująca, spotykacie się z różnym traktowaniem. My jednak jesteśmy przekonani, że wkładacie wiele wysiłku w utrzymywanie ładu i porządku w naszym mieście. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w okresie pandemii jeszcze trudniej sprostać obowiązkom czy oczekiwaniom ludzi. Bardzo doceniamy to co robicie dla społeczeństwa i jeszcze raz dziękujemy za waszą pracę. - to słowa skierowane do Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu odnoszące się do pracy mieleckich funkcjonariuszy.

Źródło: KPP Mielec

 

Policjanci za swoją służbę nie oczekują specjalnych podziękowań, jednak każde miłe słowo ze strony mieszkańców wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy. - Czasami sytuacje, które wydają nam się zupełnie naturalne i zwykłe, w odczuciu innych mogą być czymś wyjątkowym. Policjanci służą pomocą zawsze, gdy tylko mogą. - informują mieleccy mundurowi.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy