Reklama

Zumba kontra kalorie

Opublikowano:
Autor:

Zumba kontra kalorie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Fundacja Klub Młodych Liderów z siłownią Extreme Fitness po raz drugi zaprosiła mielczan do wspólnych ćwiczeń w ramach Maratonu Zumby.

Start imprezy w Gimnazjum nr 2 poprzedziła minuta ciszy ku czci ofiar sobotniego wypadku. Potem zabawa rozpoczęła się na całego. Spróbować mógł każdy – wystarczył strój sportowy, coś do picia i masa pozytywnej energii. A przyjść było warto. Na uczestników czekały konkursy z nagrodami o łącznej wartości 600 złotych. Każdy z ponad 150 uczestników mógł też skosztować wody z ekstraktem z nasion zielonej kawy od Power Water’s, przysmaków z Restauracji Weranda i skorzystać z darmowych porad dietetycznych na stoisku Naturhouse. Dzięki temu „zlewanie kalorii” było jeszcze przyjemniejsze i bardziej efektywne.
Profesjonalne nagłośnienie wydarzenia zagwarantowała firma Nowa Fala Akustyczna, a agencja reklamowa MCDesign zadbała o to, by wydarzenie posiadało odpowiednią grafikę i plakaty.
Instruktorami były te same osoby, co podczas pierwszej edycji, czyli: Wiola Piękoś, Dagmara Pyrzyńska i Michał Jagiencarz. Organizatorzy przeprowadzili również trzy konkursy. Pierwszy polegał na wpisaniu na Facebooku w komentarzu pod postem liczby osób, która, zdaniem komentującego, weźmie udział w wydarzeniu oraz oznaczenia w nim trzech uczestników.
Drugi polegał na tym, że spośród uczestników maratonu została wylosowana jedna osoba.
Trzeci – na tym, że każdy uczestnik wydarzenia, wrzucając zdjęcie na Facebooka, mógł oznaczyć je #zlewamykalorie, aby wziąć udział w losowaniu. Wszystkie konkursowe zdjęcia dostępne są pod #zlewamykalorie na fb.
Nagrodami w każdym konkursie były: miesięczny karnet na siłownię Extreme Fitness i tygodniowa kuracja dietetyczną w Natur House.
– Mimo ogromnego zmęczenia jestem ciągle naładowany pozytywną energią. Po takich imprezach jak ta można poczuć niesamowitą moc pracy w grupie. Ogromne podziękowania należą się wszystkim członkom Fundacji Klubu Młodych Liderów, Siłowni Extreme Fitness, instruktorom, dźwiękowcom oraz sponsorom. Wykonaliśmy dziś kawał porządnej roboty. Widać spory postęp organizacyjny w stosunku do pierwszej edycji. Już nie mogę doczekać się kolejnej! – mówił po zakończonym wydarzeniu Sebastian Peret, prezes Fundacji KML.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE