Reklama

[ZAGŁOSUJ] Jak Miss Podkarpacia to z Mielca

Opublikowano:
Autor:

[ZAGŁOSUJ] Jak Miss Podkarpacia to z Mielca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W ubiegłym roku najpiękniejszą mieszkanką Podkarpacia okazała się Iwona Młynarska, która w 2015 roku zdobyła tytuł Miss Mielca. Dziś w finale wyborów wojewódzkich biorą udział trzy uczestniczki naszego mieleckiego konkursu.

Karolina Kopacz i Paulina Szałaj były kandydatkami do korony Miss Mielca 2017 - obie dostały się do ostatniego etapu wyborów na szczeblu wojewódzkim. Do finału Miss Podkarpacia zakwalifikowała się też Klaudia Rokoszak, która startowała w mieleckim konkursie w 2016 roku. Z kolei Kinga Kozioł reprezentuje nasz powiat w wyborach Miss Nastolatek. Na wszystkie dziewczyny możemy oddawać swoje "tak" - ruszyło głosowanie internautów, które potrwa tylko do 1 kwietnia do godziny 23.59.

Aby wziąć udział w głosowaniu, należy pod numer 72480 wysłać SMS o treści TYP.MISS.X, gdzie w miejsce X wpisujemy numer kandydatki. Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT-em.

Karolina Kopacz jest 23-letnią mieszkanką Podola w gminie Przecław. Konkurs Miss Mielca 2017 był pierwszą jej przygodą z wybiegiem. Chciała, by mieleckie wybory stały się początkiem jej kariery w modelingu. Konsekwentnie realizuje swój cel. Przeszła wszystkie castingi w konkursie wojewódzkim.

19-letnia Paulina Szałaj, choć nie pochodzi z naszego powiatu, to zdecydowała się wziąć udział w konkursie Miss Mielca. Nie zdobyła żadnego tytułu, ale się nie załamała. Konkurs traktowała jako dobrą zabawę. Paulina ma wiele pasji. Gra w orkiestrze dętej, uprawia strzelectwo sportowe, płetwonurkowanie i karate. Na co dzień studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Klaudia Rokoszak ma 19 lat. Mieszka i uczy się w Mielcu. Jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego. Jej hobby to śpiew, modeling, jazda konna, kryminalistyka i gra na gitarze. Biorąc udział w wyborach Miss Mielca 2016, chciała oderwać się od szarej rzeczywistości - to się jej udało, bo Klaudia nadal szuka sposobów na wyrwanie się z codzienności. Przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie.

Kinga Kozioł to 17-letnia przecławianka. W wojewódzkim konkursie piękności reprezentuje nasz powiat w wyborach Miss Nastolatek 2017. Jest uczennicą drugiej klasy Zespołu Szkół w Rzemieniu, o kierunku technik żywienia. Jej pasja to scena - modeling, pokazy i sesje. Brała udział w corocznych pokazach Mielec Fashion Week i w pokazach mody w Lublinie, Krakowie i Kielcach. Lubi pracować przy sesjach, przy fleszach aparatów.

Trzymamy kciuki za wszystkie dziewczęta. Finał konkursu już 2 kwietnia o godzinie 17 w Chotowej w powiecie dębickim.

Do 1 kwietnia głosujemy na:

Karolina Kopacz. Głosujemy na nią, wysyłając SMS na nr 72480 o treści TYP.MISS.21

Paulina Szałaj. Głosujemy na nią, wysyłając SMS na nr 72480 o treści TYP.MISS.12

Klaudia Rokoszak. Głosujemy na nią, wysyłając SMS na nr 72480 o treści TYP.MISS.24

Kinga Kozioł. Głosujemy na nią, wysyłając SMS na nr 72480 o treści TYP.MISS.07

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE