Reklama

W piątek magiczny minimaraton filmów "Fantastyczne Zwierzeta" w mieleckim CINEMA3D

Opublikowano:
Autor:

W piątek magiczny minimaraton filmów "Fantastyczne Zwierzeta" w mieleckim CINEMA3D - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Już w najbliższy piątek 16 listopada premiera filmowa najnowszej produkcji Warner Bros: Fantastyczne zwierzęta: ZBRODNIE GRINDELWALDA. Nowa produkcja to kontynuacja historii jaką napisała J.K.Rowling. W piątek 16 listopada będzie można zobaczyć pierwszą część filmu, a później premierowe wydanie najnowszej produkcji.

Start maratonu: 16 listopada I godz 18:00
"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". oraz "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda"

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ.

| USA | 135 min | 2006r|

OPIS FILMU

Akcja filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

 

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA

 

| USA | 130 min.| 2018r|

OPIS FILMU

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE