Reklama

W kwietniu wyjątkowy koncert muzyki francuskiej

Opublikowano:
Autor:

W kwietniu wyjątkowy koncert muzyki francuskiej  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Kiedy słyszymy nazwiska Edith Piaf, Jacques Brel, Charles Aznavour, Yves Montand – wszystko jest jasne. Wiadomo, że usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze piosenki francuskie, kochane przez publiczność na całym świecie. Tym razem usłyszymy je w wykonaniu tercetu, w którym obok wokalistki Beaty Marczewskiej zagrają: Michał Opeldus – akordeon i Adam Snopek – piano. Dopełnieniem widowiska „Pod dachami Paryża” będzie piękny taniec i projekcja multimedialna.

Koncert Samorządowe Centrum Kultury organizuje 6 kwietnia, o godz. 18, w sali nr 1 Domu Kultury SCK. 

Od dwóch lat SCK stara się zachęcić publiczność do udziału w klimatycznych koncertach, których dobrym tłem jest sala koncertowa – sala nr 1 Domu Kultury SCK.

W zeszłym roku odbyły się tam koncerty: Jerzego Mamcarza wraz z jego Gośćmi, Darii Zawiałow, muzyki kanadyjskiego barda pt. „Cohen w teatrze”, uczestników warsztatów wokalnych DK SCK „Łączy nas śpiew”, Zespołu Muzyki Dawnej ,,Hortus Musicus”, „Quintmuse i Jelly Beans świątecznie”.

Na „Jedynkowej” scenie koncertowali też dwukrotnie Big Mielec Band. W marcu BMB wystąpił ze swoimi wokalistami i Senior Show oraz uczestnikami warsztatów wokalnych SCK w koncercie pt. ,,Gdzie Ci mężczyźni”, a w listopadzie - wraz z zespołem Michał Szkil Ouartet.


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE