Reklama

Rusza Klub książki dla młodzieży

Opublikowano:
Autor:

Rusza Klub książki dla młodzieży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura DKK dla młodzieży – nowa inicjatywa Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu. Młody Czytelniku - lubisz czytać i chcesz porozmawiać z innymi miłośnikami literatury? Zapraszamy Cię do nowo powstałego Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży w Filii nr 6 MBP w Mielcu przy ul. Tańskiego 4a.

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 6 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00. Dyskusyjne Kluby Książki działają w całej Polsce i wpisują się w program Instytutu Książki mający na celu kreowanie mody na czytanie . W Mielcu, przy Miejskiej Bibliotece Publicznej, od ponad 10 lat działa prężnie DKK dla dorosłych. Tym razem inicjatywę czytelniczą kierujemy do młodszego Czytelnika. Nie musisz w ogóle znać się na literaturze ani być krytykiem literackim, by czerpać przyjemność z dyskusji o książce. Wszyscy zaczynamy od tego samego – przeczytania książki i refleksji o niej  lub nie.

- Zapraszamy na spotkanie 6 kwietnia do Biblioteki przy ul. Tańskiego 4a, gdzie w fajnym towarzystwie porozmawiamy o książkach i nie tylko. Przyjdź – spotkaj się w bibliotece z takimi jak Ty - zachęcają organizatorzy wydarzenia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE