Reklama

RAFAŁ JEMIELITA z TVN TURBO poprowadzi mieleckiego ELIMINATORA!

Opublikowano:
Autor:

RAFAŁ JEMIELITA z TVN TURBO poprowadzi mieleckiego ELIMINATORA! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Pierwszą edycję Eliminator AUTOPART Mielec, która odbędzie się 24 marca br. poprowadzi Rafał Jemielita. Dziennikarz motoryzacyjny, znany m.in. z programu telewizyjnego Automaniak, emitowanego na TVN TURBO.

Jak sam mówi to, co kocha, to atmosfera towarzysząca wydarzeniom sportowym oraz ludzie biorący w nich udział. „Czerpię wewnętrzną radość z samej obecności na takich eventach” – przyznaje.

Zapisy uczestników na zawody rowerowe już się zakończyły. Organizatorzy przewidzieli 52 miejsca, które rozeszły się błyskawicznie. Amatorzy, ale też osoby biorące na poważnie ten sport zjadą do Mielca z całej południowo-wschodniej Polski.

16 marca odbędzie się losowanie par, a same zawody będą rozgrywane w systemie pucharowym. Trasa liczyć będzie 2 km i poprowadzona będzie terenami Parku Leśnego Górka Cyranowska w samym centrum Mielca.

Rozgrzewkę dla uczestników na rowerkach spinningowych przeprowadzi Calypso Fitness Club. Dodatkową atrakcją tej części zawodów będzie Spinning Bossmen Cup, polegający na jeździe na czas na dystansie 2 km z dodatkowymi nagrodami i pucharami.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsi okolicznościowe puchary. Wraz z Partnerami przygotowaliśmy dla wszystkich pakiety startowe, posiłek regeneracyjny, wodę i napoje izotoniczne.

Wśród uczestników przyznana zostanie nagroda specjalna za najlepszy czas przejazdu trasy zawodów. Atrakcją będzie również losowanie nagrody głównej, a jest nią rower górski!!

Organizatorami są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Stowarzyszenie Kolarskie Stal .


Patronem honorowym pierwszego ELIMINATORA jest AUTOPART – czołowy polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. AUTOPART zapewni dla uczestników namiot, w którym będzie można odpocząć i zregenerować siły. Ponadto, w czasie całej imprezy, firma będzie odbierać zużyte baterie i wymieniać je na batony energetyczne i inne słodkie upominki, które dodadzą energii uczestnikom i kibicom. Zbiórka baterii to efekt współpracy z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych w Mielcu. Specjalna nagroda przewidziana jest dla osób, które przyniosą ich najwięcej.


 

 


 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE