Reklama

PRZENIESIONY! Bańkowy szał ogarnie Mielec

Opublikowano:
Autor:

PRZENIESIONY! Bańkowy szał ogarnie Mielec - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Fundacja Klub Młodych Liderów mocno liczyła na poprawę pogody, ale ta nie odpuszcza. Jest zimno i pochmurnie. Organizatorzy zapraszają na Bańkowe Szaleństwo za tydzień.

AKTUALIZACJA! Godzina 14.50

Klub Młodych Liderów decyduje o przeniesieniu imprezy na kolejny weekend. O szczegółach będziemy jeszcze informować.

.....................................................................................................................................................................

Już dziś, 3 lipca, bańkowy szał ogarnie Mielec, mimo kapryśnej pogody. A wszystko za sprawą Młodych Liderów, którzy informują, że jak tylko deszcz przestanie padać, ruszają z inicjatywą, którą przygotowywali już od dawna.

Fundacja Klub Młodych Liderów właśnie na ten dzień zaplanowała trzecią edycję niesamowitego wydarzenia, jakim jest Bańkowe Szaleństwo. Tym razem Młodzi Liderzy przygotowali atrakcje jednocześnie w dwóch miejscach – tradycyjnie na Rynku Starego Miasta oraz po raz pierwszy na placu zabaw przy basenie na Osiedlu Smoczka.

Punktualnie w południe uczestnicy wydarzenia wypuszczą z obu miejsc w powietrze miliony baniek mydlanych! Ten niezapomniany widok stworzą wspólnie wszyscy uczestnicy wydarzenia, na których czekać będą również lody i słodkie upominki. Wszystko to w rytm świetnej muzyki wraz z kącikiem malowania twarzy, zabawami i konkursami prowadzonymi przez profesjonalnych animatorów. Planowane jest również bańkowe show, zrealizowane z użyciem profesjonalnego sprzętu.

- W dzisiejszych realiach pędzącego świata, gdy nie zawsze mamy okazję spędzić czas z najbliższymi, warto skorzystać z okazji i podarować im te wspólne chwile, wynosząc z nich jednocześnie wspaniałe wspomnienia - mówią Młodzi Liderzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE