Reklama

Popularny skrzypek André Rieu powraca do kin w całym kraju - także w Mielcu!

Opublikowano:
Autor:

Popularny skrzypek André Rieu powraca do kin w całym kraju - także w Mielcu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Kino Galaktyka Domu Kultury SCK w Mielcu zaprasza na retransmisję Koncertu Karnawołowego z Sydney Andre Rieu - 1 stycznia, godz. 15:00 oraz 2 stycznia, godz. 19:00.

Popularny skrzypek André Rieu powraca do kin w całym kraju, aby zaprezentować specjalny koncert karnawałowy zarejestrowany w Sydney Town Hall w Australii. André mówi: „Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!”.

Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści – sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzimy Sydney!

Bilety w cenach: 25 zł - normalny w przedsprzedaży, 23 zł - ulgowy w przedsprzedaży, 20 zł - grupowy od 10 osób w przedsprzedaży, 30 zł bilet w dniu wydarzenia - dostępne tylko w kasie kina. 

UWAGA! Kino oraz kasa kina będą nieczynne w dniach: 17 - 25 grudnia z powodu prac remontowych. W tym terminie istnieje możliwość rezerwacji miejsc na retransmisję Koncertu Karnawałowego Andre Rieu telefonicznie pod nr 17 586 20 21 lub bezpośrednio w pokoju nr 47 (obok sali kinowej) w dni robocze w godz.: 8:00 - 15:00. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE