Reklama

Pierwsza edycja Games Week-u - relacja

Opublikowano:
Autor:

Pierwsza edycja Games Week-u - relacja - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Przez cały, pierwszy tydzień ferii zimowych, młodzież w różnym wieku uczestniczyła w wydarzeniu „Games Week”. Jego celem była przede wszystkim dobra zabawa, jak również możliwość rywalizacji wielbicieli gier. Zorganizowania tego, podjęła się Fundacja Klub Młodych Liderów, która swoją siedzibę zamieniła w prawdziwy raj dla graczy.

Mielecka młodzież licznie wzięła udział w rozgrywkach podczas „Games Week-u”. Przez tydzień, w dniach 11-17 lutego, zmierzyli się w najróżniejszych grach, które dostarczyły im sporo emocji. W siedzibie Młodych Liderów znalazła się konsola do gier, na której można było grupowo stoczyć mecze, czy wyścigi. Dla wielbicieli aktywności fizycznej była mata taneczna, przysparzająca dużej dawki energii i zabawy. Największą atrakcją okazały się gogle do wirtualnej rzeczywistości, które przenosiły graczy w niezwykły świat i pozwoliły doświadczyć rzeczywistych wrażeń. Ponadto znalazł się także kącik z poduszkami i kocami, przy którym znaleźli się fani tradycyjnych gier planszowych. 

 

Czy mogę tutaj przyjść jeszcze i pograć?”- to pytanie licznie padało od uczestników wydarzenia, w stronę organizatorów. Tydzień gier nie byłby możliwy do zrealizowania, gdyby nie Zespół Szkół Technicznych, udostępniający gogle do wirtualnej rzeczywistości, jak również Grawitacja Mielec, posiadająca konsole do gier. Dla rekordzistów w grze tanecznej, znalazły się także wejściówki od Extreme Fitness. Apetyt głodnych graczy zaspokoiły kanapki od Pana Kanpaki. Ponadto do realizacji tygodnia gier przyczyniły się: Centrum Zabaw WyWrotki, jak również szkoła nauki jazdy Skręt.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE