Reklama

[PATRONAT KORSO] Casting FashionTV Model Search 2017

Opublikowano:
Autor:

[PATRONAT KORSO] Casting FashionTV Model Search 2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Już dziś, 5 listopada, FashionTV będzie gościem urodzinowego weekendu w Vivo! Stalowa Wola. To pierwsza na Podkarpaciu edycja castingu do międzynarodowego konkursu FashionTV Model Search 2017. Może właśnie w Stalowej Woli czeka na odkrycie nowa gwiazda światowego modelingu.

Rejestracja kandydatów rozpoczyna się od godziny 10 i potrwa do 14. Zaproszeni są: dziewczęta w wieku od 14- 25 lat i chłopcy od 17- 25 lat marzący o karierze modela/modelki. Nie będzie preselekcji więc do castingu dostaną się wszyscy chętni, natomiast warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z regulaminem. Osoby poniżej 18 roku życia muszą postarać się o pisemną zgodę rodziców.

FashionTV Model Search 2017 to trzecia, polska edycja tego cieszącego się ogromnym zainteresowaniem wydarzenia. Organizatorzy będą poszukiwać nowych gwiazd wybiegów w całym kraju.

Docelowo odbędzie się 20- 25 castingów lokalnych w najlepszych galeriach handlowych. Zwycięzcy castingów lokalnych zostaną zaproszeni na finał ogólnopolski, który odbędzie się w październiku przyszłego roku w Warszawie.

Natomiast laureaci polskiej edycji FashionTV Model Search 2017 oprócz wyjazdu na międzynarodowy finał imprezy mogą spodziewać się także kontraktu z francusko- polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency oraz udziału w Paris Fashion Week.

Dodatkowo FashionTV jak zwykle zaprosi przyszłych modeli i modelki do udziału w profesjonalnych ćwiczeniach na wybiegu, sesji zdjęciowej i mini wykładach na temat funkcjonowania świata mody. Przewidziane są także konkursy fashion.

Całość zakończy się o godzinie 19 uroczystą galą finału regionalnego z pokazami mody i udziałem  artystów. Imprezę poprowadzą od rana Anna Ujma i Bartek Jędrzejak.

Castingowi regionalnemu do konkursu FashionTV Model Search 2017 patronuje FashionTV - pierwsza telewizja tematyczna o zasięgu globalnym w całości poświęcona modzie.

Partnerami polskiej edycji  konkursu są agencja RYL Model Agency, AN COMMUNICATION- Anna Neneman oraz Marka Maison Anoufa, która zasponsoruje wyjazd finalistów na Paryski Tydzień Mody. Merytorycznie uczestników wspierać będzie dyrektor artystyczny  FashionTV i główny projektant Marki Maison Anoufa, Ylan Anoufa – jeden z najbardziej uznawanych obecnie młodych projektantów na świecie.

Regulamin i informacje o konkursie na stronie.

Korso jest patronem medialnym imprezy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE