Reklama

"Oczami dziecka” - Konkurs wciąż trwa

Opublikowano:
Autor:

"Oczami dziecka” - Konkurs wciąż trwa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Konkurs plastyczny skierowany jest do dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych, do małych plastyków zrzeszonych w domach  kultury, świetlicach, pracowniach  z terenu naszego miasta i całego powiatu.

Pierwsze prace plastyczne  do konkursu „…- Oczami dziecka” już napływają.
Organizatorzy czekają również na prace indywidualne - namalowane w domu - takie cieszą ich najbardziej.  

Konkurs od samego początku - od pierwszej edycji  swoją tematyką nawiązuje do Mielca. 
„Mieleckie Symbole  -  oczami dziecka” - oto tegoroczne motto konkursu. 
Prace plastyczne przedstawiać mają symbole naszego miasta, to co najbardziej się z nim kojarzy. 
Na prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną, w formacie nie mniejszym niż A3, opisane na odwrocie / temat pracy , imię i nazwisko autora, wiek i telefon kontaktowy, w przypadku instytucji jej nazwę, dane opiekuna, telefon kontaktowy/ organizatorzy czekają do 25 maja - piątek.

Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele organizatorów wybiorą trzy najlepsze prace i 5 wyróżnień w trzech kategoriach: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych: klasa 1-3 i 4 -8.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 31 maja - w piątek  - o godzinie 11: 00,  w Spółdzielczym Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13 A. Wszyscy  laureaci konkursu do dnia 28 maja  - wtorek -    zostaną powiadomieni telefonicznie. Nagrodą dla laureatów konkursu, oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez UM i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową będą wejściówki na basen na osiedlu Smoczka.
Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13: 00 - 18 : 00. 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE