Reklama

Noc z filmikiem, noc z dreszczykiem

Opublikowano:
Autor:

Noc z filmikiem, noc z dreszczykiem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura "Mocny Maraton" to propozycja kina Cinema3D, która przyprawia o przyjemny dreszczyk zgrozy. Już 12 kwietnia o godz. 22.00 będzie można się zanurzyć aż w 4 filmach, z których każdy powoduje gęsią skórkę...

Jako pierwszy na ekranie pojawi się ŁOWCA CZAROWNIC, czyli Kaulder (Vin Diesel), walczący z siłami zła. Po tym, jak uśmiercił Królową Czarownic, ciąży na nim klątwa nieśmiertelności. Kaulder wciąż błąka się po świecie, poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów do świata ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu, Chloe. Światu grozi jednak powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial - potężna, zbuntowana czarownica, śniąca o panowaniu zła.

 

Następni obejrzeć będzie można HARDCORE HENRY'EGO, maszynę do zabijania, człowieka, który ma wiele pytań. Jak się tego wszystkiego nauczyłeś? Kto cię szkolił? Kto teraz chce twojej śmierci?  Komu możesz ufać? Sobie? A to wszystko, by poznać prawdę i ocalić kobietę swojego życia.

 

 

Po Henrym, w kolejną podróż widzów zabierze ATOMIC BLONDE. czyli brytyjska agentka przerzucona do komunistycznego Berlina, by odnaleźć zabójców swojego partnera i odzyskać listy podwójnych agentów.

 

 

Wisienką na torcie będzie zaś HELLBOY, dziedzic potęgi samego Króla Artura, bohater o piekielnych korzeniach, który podejmuje walkę z czarownicą i jej armią. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia, Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE