Reklama

New Bordeaux niedługo stanie dla nas otworem

Opublikowano:
Autor:

New Bordeaux niedługo stanie dla nas otworem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Już 7 października premiera gry "Mafia III" od czeskiego studia 2K Czech i nowopowstałego amerykańskiego studia Hangar13 na konsole Xbox One, Playstation 4 oraz PC-y.

To, co na razie wiadomo na temat gry

Głównym bohaterem jest Lincoln Clay, weteran wojny w Wietnamie i Afroamerykanin. Akcja gry będzie się rozgrywać w  roku 1968 w New Bordeaux, mieście zrobionym na podobieństwo Nowego Orleanu. Naszym celem jest zlikwidowanie Sala Marcano, ale aby do niego dotrzeć, będziemy musieli przejmować stopniować wszystkie jego dzielnice i każdą w inny sposób, np. w jednej trzeba zniszczyć kasety z filmami pornograficznymi za 10 000$ zaś w innej zniszczyć kilka dużych dostaw narkotyków.

Gdy przejmiemy dzielnicę, będziemy mogli ją dać jednemu z trzech naszych wspólników, pochodzącej z Haiti i wierzącej w Voodoo Cassandrze, Irlandczykowi Burke'owi lub znanemu z drugiej części Vito Scaletcie,  a każdy daje inne zyski.
Można przedłużyć sobie fabułę, jeśli będziemy ciągle omijać jednego z naszych kumpli przy podziale. Przy okazji możemy napotkać też coś na wzór Ku-Klux-Klanu.

Wiele misji głównych będzie można przejść na kilka sposobów, co daje nam większe pole do popisu niż "Mafia II". Tak jak "Mafii  II" tak trzeciej części będzie można znaleźć "zaginione" okładki Playboya.  Nie wiem jak wy, ale ja czekam na nową odsłonę "Mafii"  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE