Reklama

„Nawiedzona szosa” znów na ekranie!

Opublikowano:
Autor:

„Nawiedzona szosa” znów na ekranie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów mieleckiej produkcji „Nawiedzona szosa”. Już 27 marca na kanale YouTube ponownie zobaczymy bohaterów filmu wyreżyserowanego przez Daria Davisa.

– 27 marca miną dwa lata od pokazu filmu amatorskiego „Nawiedzona szosa”. Zainteresowanie naszym projektem było tak duże, że postanowiliśmy zorganizować drugą projekcję tego samego wieczoru – zdradza Dario Davis, reżyser i scenarzysta „Nawiedzonej szosy”.

Film do tej pory obejrzało łącznie około 800 osób. – Dziś z perspektywy czasu projekt pewnie wyglądałby nieco inaczej, jednak wówczas był to debiut „wszystkiego”. Ten film to nasza lekcja – dodaje Dario Davis.

Jak zaznacza reżyser, wiele osób do dziś pyta, co dalej: – Dziś każdy z ekipy zajmuje się swoimi sprawami, a film spoczywa na dysku. Chyba dobrą opcją jest pokazanie go zainteresowanym mimo wszelkich niedociągnięć.
A to stanie się 27 marca o godzinie 19. Wtedy film zostanie udostępniony na dwa dni w serwisie Youtube na kanale „Nawiedzona szosa”. – Dwa dni na drugą rocznicę! – puentuje Dario Davis.

Zapraszamy do oglądania i odwiedzania fanpage: facebook.com/ddmgnawiedzonaszosa.
Redakcja Korso objęła opieką medialną drugą rocznicę produkcji „Nawiedzonej szosy”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE