Reklama

Nasza mielecka Anja Rubik

Opublikowano:
Autor:

Nasza mielecka Anja Rubik - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Paris Maziarska pochodzi z Mielca, ale bardziej niż tutaj znana jest w Europie i na świecie. Przed nią, jako modelką, otworem stały już m.in. Chiny i Indie. I choć wciąż mylona bywa z Anją Rubik, jej własny dorobek staje się coraz bardziej imponujący.

Mielczanka, a dziś supermodelka i autorka bloga „Classic or Cool”, swoją przygodę z modelingiem zaczęła nieco ponad 10 lat temu. Pierwszy raz jej urodę dostrzegła pewna kobieta, z którą minęła się na ulicy w Anglii. I choć Paris otrzymała propozycję wstąpienia do agencji, ostatecznie… podarła i wyrzuciła otrzymaną wizytówkę. – Modeling nie był jeszcze wtedy aż tak popularny, a ze słowem „agencja” kojarzył się tylko przymiotnik „towarzyska” – wspomina Paris. Dziś oczywistym jest jednak, że propozycja dotyczyła modelingu. A przeznaczenie, pomimo nieporozumienia, i tak się wypełniło.

Lista pełna sukcesów
Jak do tej pory, na koncie Paris odnotować można m.in. udział w Fashion Week India oraz Mercedes Benz China Fashion Week. W Chinach mielczanka pozowała również do katalogu Victoria’s Secret, pokazała się u boku jednej ze znanych piosenkarek w programie „China got talent” i odebrała tytuł „World Supermodel”. Współpracowała przy kampanii marki L’oreal Paris, jaka odbyła się na indyjskim Goa, występowała w jednej z bollywodzkich produkcji, a także w reklamach Pepsi i Ferrero Rocher. Pracowała dla koncernów takich jak: Bentley, Mercedes Benz, Jeep. Jako modelka zaprezentowała się również w polskich serialach tj. „Hotel 52”, „Przepis na życie”, „Rezydencja”, licznych teledyskach czy poświęconych modzie częściach programu „Pytanie na śniadanie”. – Niedawno zasiadałam w jury konkursu dla modelek „The Look of the Year 2015”. Na swoim koncie mam również kilka kampanii mody ślubnej oraz pokazów ślubnych w Azji – wymienia Paris.

Ciąg dalszy w 6 numerze Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE