Reklama

Miss Mielca 2011 w Top Model

Opublikowano:
Autor:

Miss Mielca 2011 w Top Model - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Pochodzi z Mielca, mieszka obecnie w Elblągu. Swoją karierę w świecie mody zaczęła od udziału w konkursie Miss Mielca. Było to w 2011 roku. Miała 16 lat. Dziś jest szczęśliwą matką i żoną. Ale pasja do modelingu została. Swoich sił spróbowała w programie telewizji TVN "Top Model".

Ruszyła kolejna edycja popularnego programu "Top Model". W pierwszym odcinku zobaczyliśmy znajomą twarz - Adriannę Daniel, która pochodzi z Mielca. - Do Elbląga pojechałam za mężem. Jest piłkarzem i nigdy nie wiadomo, gdzie zawiedzie go praca. A gdzie on, tam ja - powiedziała przed jurorami, którym przewodniczy Joanna Krupa.

To właśnie dzięki Joannie Krupie Adrianna dostała się do dalszego etapu programu. Modelki i modele poddani są ocenie surowemu jury. Pozostała trójka jurorów nie była przekonana, czy mielczanka nadaje się do roli modelki, ale zdanie Joanny Krupy zdecydowało o jej dalszym uczestnictwie.

Pozostaje nam śledzić dalszy ciąg programu - możemy go oglądać we wtorki o godzinie 21.30 w TVN.

Przypomnijmy, że Adrianna Daniel (wówczas Mazur) w 2011 roku okazała się najpiękniejszą mielczanką w naszym konkursie. Uczyła się wówczas w Gimnazjum nr 3. Chciała być dziennikarką. Wzięła udział w Queen of Poland, który odbył się na Wyspach Kanaryjskich. Z konkursu wróciła z szarfą Queen Telewizji Polsat.

Cały odcinek możesz obejrzeć TUTAJ. Adrianna od 14 min.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE