Reklama

Mieleckie muzeum prowadzi produkcję filmową. Zobacz najnowszy film! [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Mieleckie muzeum prowadzi produkcję filmową. Zobacz najnowszy film! [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Instytucje kultury w całym regionie aktywnie działają w tzw. "nowej rzeczywistości". Muzeum Historii Regionalnej zaczęło nagrywać filmy, które inspirowane są historią Mielca. To działanie wpisuję się w jubileusz 550-lecia lokacji miasta nad Wisłoką. Nowa produkcja to bajka, która dedykowana jest najmłodszym. W role bohaterów wcielili się pracownicy muzeum.

 

Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” zaprasza do oglądania online swojej najnowszej produkcji. Jest to bajka inspirowana historią miasta, a wyprodukowanej przez Muzeum. W filmie wystąpili pracownicy Pałacyku Oborskich, którzy wcielili się w historyczne lub też legendarne postacie związane z Mielcem. 


Całość utrzymana jest w bajkowej, wielobarwnej stylistyce skierowanej do naszych najmłodszych odbiorców, choć na seans zapraszamy oczywiście osoby w każdym wieku.
W filmie można dowiedzieć się skąd wywodzi się nazwa naszego miasta czy co się z stało z zamkiem, który niegdyś stał nieopodal nurtu Wisłoki. Nie zabraknie także wyjątkowej postaci hetmana Mikołaja Mieleckiego i innych niezwykle ciekawych postaci oraz wydarzeń.

 

Zobacz film

 

Zobacz także:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE