Reklama

Mielec. Jak łatwo znaleźć się w Nie-bie? W weekend niezwykły koncert Roberta i Żanety Lubera w klubie Hades

Opublikowano:
Autor:

Mielec. Jak łatwo znaleźć się w Nie-bie? W weekend niezwykły koncert Roberta i Żanety Lubera w klubie Hades - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Wystarczy zajrzeć w najbliższą sobotę o godzinie 21 do mieleckiego klubu muzycznego Hades. To tu odbędzie się koncert grupy NIE-BO, od lat obecnej na polskim rynku muzycznym, a teraz podbijającej serca słuchaczy własnymi utworami.

Nie-Bo to zespół Roberta Lubery, który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną. Jest to próba odejścia od sztampowych produkcji muzycznych, chęć pokazania indywidualności muzyków i wykonawców współpracujących z zespołem w trakcie koncertów i nagrań. To w końcu pragnienie nawiązania dzięki muzyce i tekstom bliskiej emocjonalnej relacji z publicznością.
Takie właśnie podejście do muzyki zaowocowało koncertami z wieloma wspaniałymi artystami: Maciejem Maleńczukiem, Piotrem Nalepą, Maciejem Balcarem, Ewelin Flintą, Krzysztofem Zalewskim, Pawłem Kukizem, Arturem Gadowskim, Kasią Kowalską czy Ewą Bem..

Aktualnie zespół składa się z: Roberta Lubery (gitara, śpiew), Żanety Lubery (śpiew), Wojtka Famielca (gitara basowa) Józefa Rusinowskiego (perkusja).

Robert Lubera to znany muzyk; wokalista, kompozytor, autor tekstów, aranżer, producent, grający m.in. w zespołach Sagittarius, The End, Robert Gawliński. Pisał muzykę do spektakli teatralnych: Błysk Rekina i Minnesota Blues w Teatrze Ludowym w Krakowie. Napisał piosenki do filmu Krugeranda i serialu Majka. Koncertował w Polsce, Niemczech, Czechach, USA i Austrii.

Żaneta Lubera to półfinalistka programu The Voice Of Poland, autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Występowała min. z Patrycją Markowską, Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem i wieloma innymi.

Na koncercie usłyszymy piosenki autorskie Roberta z wszystkich autorskich projektów (Sagittarius, The End, Nie-bo) oraz piosenki Żanety z jej autorskiej płyty. Nie zabraknie także piosenek z Voice of Poland i Tribute too breakout.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE