Reklama

Mielec: Bubble Soccer pierwszy na Podkarpaciu

Opublikowano:
Autor:

Mielec: Bubble Soccer pierwszy na Podkarpaciu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W sobotę, 23 lipca o godzinie 9 na boisku „Orlik” przy SP9 w Mielcu odbędzie się pierwszy na Podkarpaciu turniej Bubble Soccer.

Bubble Soccer to niespotykana odmiana piłki nożnej. Jedyne, co odróżnia go od głównej dyscypliny dmuchane kule, które zakładają na siebie zawodnicy w taki sposób, by wystawały z nich same nogi. Dzięki temu Bubble Soccer jest bardzo widowiskowym sportem, gdyż gracze mogą zderzać się ze sobą, powodują wiele efektownych wywrotek.

Dostarcza to, zarówno graczom jak i widowni, wiele radości i adrenaliny. - Jest to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w naszym regionie. Turniej jest kierowany do młodzieży w wieku 16-25 lat. W wydarzeniu udział może wziąć udział 12 pięcioosobowych drużyn - informuje organizator, Klub Młodych Liderów.

Aby wziąć udział w turnieju należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie wydarzenia oraz wpłacić wpisowe w wysokości 30 zł na zawodnika. Impreza ma zachęcić mielecką społeczność do zaprezentowania swoich umiejętności poprzez zaciekłą rywalizację, a także miłe i przede wszystkim aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Na zwycięzców turnieju czekają wspaniałe nagrody rzeczowe, ale, co najważniejsze, satysfakcja i motywacja do dalszego rozwijania swoich umiejętności sportowych. Organizatorem turnieju jest Fundacja Klub Młodych Liderów.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE