Reklama

Metamorfoza Ady w "Top Model"

Opublikowano:
Autor:

Metamorfoza Ady w "Top Model" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura - Model i modelka muszą być gotowi na zmiany. Dlatego dziś mamy metamorfozy - powiedziała Joanna Krupa w 6 odcinku "Top Model". Jak po fryzjerskich zmianach wygląda mielczanka?

Nowym wizerunkiem uczestników programu TVN zajął się stylista Łukasz Urbański.

- Nie ufasz nam? - spytała Joanna Krupa Adę, kiedy ta usiadła na fotel fryzjerski. Metamorfozy były naprawdę stresujące, bo uczestnicy "Top Model" nie wiedzieli, jakie zmiany ich czekają. Adzie puściły nerwy, popłynęły łzy, choć odpowiedziała, że wierzy, że będzie dobrze. - Ufam wam, ale mimo wszystko się boję - powiedziała.

W porównaniu do innych uczestników zmiany u Ady Daniel z Mielca nie były duże. Polegały jedynie na odświeżeniu koloru włosów. Ada odetchnęła, widząc, jakie metamorfozy przeszli pozostali uczestnicy.

Po zmianach przyszła kolej na następne sesje zdjęciowe. Jedna z nich odbyła się w cyrku. - Najcięższym elementem były moje 20-centymetrowe buty - mówiła: - Zjeżdżały mi z tej deski.

- To nie jest mina modelki, to nie jest mina kobiety, która ryzykuje życie, tańcząc na kole w cyrku - ocenili ją jurorzy po sesji. Ada w parze z Saszą okazała się słabszym ogniwem. Co prawda z Saszą przegrała, ale w ostatecznym głosowaniu jury znalazła się w gronie osób, które przeszły do kolejnego odcinka "Top Model".

CAŁY ODCINEK MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE